Плитка

Плюси і мінуси керамічного плінтуса

Плюси і мінуси керамічного плінтуса Підлоговий плінтус – це завершальний етап в обробці підлоги, це сполучна ланка між підлогою і стіною, гармонійно їх об'єднує. Тому, важливо правильно підібрати плінтус для підлогового покриття.

Важливі вимоги – це не тільки колір, але і матеріал. Для підлоги, викладені керамічною плиткою, необхідно підібрати такий же керамічний плінтус.

Він має кілька незаперечних переваг:

#10102; Естетична складова. Він як не можна краще замаскує некрасиві зрізи плитки, гармонійно здійснивши перехід від підлогового покриття до стіни. Можна вибрати керамічний плінтус різних форм і забарвлень – зробивши перехід непомітним, або, навпаки, підкреслити. Але в даний час виробники керамічної плитки часто пропонують і добірні матеріали до неї колір і, що дуже важливо, в розмір. Розмір кратний самій плитці, що дозволяє уникнути зайвих стиків. Тому, з підбіркою керамічного плінтусу до певної плитці проблем виникнути не повинно.

#10103; Захист від цвілі, комах. Монтаж керамічного плінтуса здійснюється таким чином, що не утворює ніяких порожнин. Це досягається з допомогою клею, «садять» плінтус. А якісна затирка виключить наявність будь-яких тріщин. Особливо важливо захистити кут – де може скупчуватися волога.

#10104; Міцність. Ця характеристика швидше самого матеріалу, з якого виготовлений плінтус. Керамічний плінтус не деформується, не схильний до перепаду температур. Саме тому зберігає свою структуру і форму протягом усього терміну служби. А, володіючи високою теплопровідністю, хороший при теплих підлогах.

#10105; Екологічність. Проведений керамічний плінтус з обпаленої глини з додаванням безпечних присадок, що не виділяють шкідливих токсинів.

#10106; Догляд. Як і за керамічною плиткою, догляд за плінтусом дуже простий. Можна застосовувати і будь-які миючі засоби – плінтус з кераміки не схильний до вицвітання і стійкий до впливу хімічних речовин.

Звичайно, як і в будь-якому обробний матеріал, без недоліків не обійтися. До негативних факторів, що належать до керамічного плінтусу, можна віднести, по-перше, крихкість. Як і будь кераміка, він не стійкий до сильних ударів, може тріснути або розколотися. По-друге, дуже складний для обробки кругленных кутів, або подібних непрямих форм. Тому, краще всього обробляти їм лише кімнати з прямими кутами. Ну і, по-третє, ціна, яка встановлюється за один елемент і є досить високою.