Плитка

Плюси і мінуси керамічної плитки

Плюси і мінуси керамічної плитки На сьогоднішній час керамічну плитку використовують не тільки для внутрішньої обробки будинку, але також і для зовнішньої декоративної обробки. Даний вид плитки робиться і піску, глини та інших додаткових матеріалів шляхом пресування і обпалення.

Зазвичай її використовують для оздоблення, наприклад, камінів або печей, так як вона має високі показники вогнетривкості. Крім цього плюси в ній є ще багато інших, про які буде написано в цій статті. А також тут будуть описані ще й всі недоліки керамічної плитки, які також є дуже важливими при виборі оздоблювального матеріалу.

Плюси керамічної плитки

Плитка з кераміки являє собою дуже міцний і зносостійкий обробний матеріал. Навіть через багато десятків років вона не втратить свій первісний вигляд і колір. І тому кожна людина повинна розуміти, що такий обробний матеріал буде укладати не на 5 років.

Плюси і мінуси керамічної плитки
Плитку з кераміки можна використовувати в будь-якому приміщення і для будь-якої обробки. Наприклад, їй можна викласти підлогу або ж її можна обробити стіни. Також її добре застосовувати для декоративної обробки домашніх камінів або печей. Якщо говорити про розмір і колірній гамі, то тут кожна людина зможе знайти щось особливе і доходить під свій смак і уподобання. Крім цього виробники за допомогою керамічної плитки навчилися імітувати майже всі натуральні матеріали, наприклад, такі, як шкіра, дерево, метал, текстиль і ін

Не менш важливим плюсом є те, що до складу цього оздоблювального матеріалу входять тільки натуральні речовини і тому керамічна плитка є повністю екологічно чистим продуктом. Її без особливого побоювання можна використовувати як для житлового приміщення, так і для дитячої кімнати.

Мінуси керамічної плитки

Керамічна плитка це штучний матеріал, який від природи є досить холодним. Якщо даними обробним матеріалом викласти підлогу, особливо в зимовий час року з нього буде дуже холодно ходити. З-за цього доведеться встановлювати систему теплої підлоги і витрачати не тільки час, але і грошові витрати на додаткове утеплення.

Якщо купувати плитку за недорогою ціною, то у неї буде дуже слизька поверхня. Особливо це небезпечно для ванної кімнати, де після попадання води на ній легко посковзнутися.

Навіть незважаючи на те, що цей обробний матеріал відрізняється особливою міцністю і довговічністю, то під час транспортування і укладання її можна легко розбити або розколоти. Крім цього, якщо на підлогу впаде якийсь залізний і важкий предмет, то плитка може тріснути або розколотися.