Плитка

Капітальний ремонт у ванній

Капітальний ремонт у ванній Всім відомо, що капітальний ремонт у ванній процес складний, тривалий і потребує великої праці. Адже вам доведеться демонтувати весь старий, відпрацьований матеріал і встановити новий.

Так, www.bks-stroy.ru може бути доручено фахівцям високого класу. При ремонті у ванній кімнаті також потрібно придбати та замінити в наявності сантехнічне обладнання. Вирівняти всі стіни і стелі, і навіть стеля. Потрібно видалити стару проводку. А якщо ви, наприклад, вирішили встановити душ і джакузі то потрібно поміняти каналізаційні рішення, а також підвести при необхідності труби з гарячою і холодною водою.

Капітальний ремонт у ванній

Також капітальний ремонт входить перенесення перегородок і їх повний знос. По-перше, прорахуйте, який бюджет ви хочете витратити. Походіть по магазинах придивіться до цін на товар, це і плитка, фарба, грунтовка, шпаклівка, електропровід, і сантехнічне обладнання. А також знадобляться будівельні інструменти, такі як рівень, кисть, валик, і т. д.

Звичайно важливий факт це стиль ванної, який ви хочете в остаточному вигляді побачити. Вибрати його треба заздалегідь, а вже потім робити покупки. Не забудьте також виміряти приміщення, це потрібно для розрахунку, скільки кг фарби потрібно, клею, і кількість самої плитки. Виміри можна дати консультантом, вони допоможуть обчислити число укладочного матеріалу.

Якщо ви вирішили переобладнати підлогу, не забудьте встановити в нього гідроізоляційний шар, щоб вберегти ваших сусідів від протікань. Також не зайвою буде кладка теплої підлоги, тільки уявіть, як приємно буде ступати з тепленького душу або ванни.