Плитка

Як облицювати кахлем стільницю

Як облицювати кахлем стільницю Якщо ви вирішили оформити їдальню в дусі минулих епох, то такий інтер'єр ідеально впишеться стіл, чия стільниця буде облицьована кахлями. Причому зробити це досить просто.

Тому давайте розберемося, як облицювати стільницю кахлем.

Для облицювання стільниці кахлем необхідно придбати підлогову плитку і клей, який призначений для кріплення кахлю до дерев'яної поверхні. Причому кахель можна укладати прямо на стільницю, так і на плиту ДСП. У другому випадку можна використовувати плиту, розміри якої будуть більше розмірів стільниці – це дозволить вам збільшити площу столу.

Плитку можна укладати, як впритул один до одного, так і з дотриманням міжплиточних швів. Але у другому випадку вам доведеться використовувати розділові хрестики під час укладання кахлю, а потім закладати шви затирочної сумішшю.

У будь-якому випадку спочатку необхідно розкласти на поверхні кахельну плитку, щоб переконатися у відповідності розмірів плитки габаритними розмірами стільниці. У разі необхідності плитку доведеться підрізати до потрібного розміру.

Кахель знімають зі столу, наносять клей, а потім плитку притискують до стільниці відповідно до обраної схеми укладання. Під час укладання необхідно рівнем перевіряти горизонтальність поверхні кожної плитки.

На заключному етапі стільниці по периметру встановлюють накладки так, щоб вони опинилися врівень з кахлем.