Плитка

Монтажну піну очистити нескладно

Монтажну піну очистити нескладно Ось закінчився монтаж вікон або встановлення нових дверей, і ви виявляєте, що частинки монтажної піни залишилися на поверхні, де її не повинно бути. У цій ситуації не панікуйте і не починайте гарячково відтирати піну, чим попало.

Для цього є спеціальні засоби, які допоможуть біді.

В залежності від того, коли ви виявили піну, вона може бути ще сирий або вже засохлою. Від цього залежить вибір засобів та інструментів для її видалення.

Якщо піна свіжа вам потрібно буде скористатися: ватяними дисками і дрантям. З реактивів можуть знадобитися: рідина для зняття лаку, оцет і склад для миття монтажних пістолетів.

Що з усім цим робити зараз розберемося.

Якщо піна ще не затверділа, робите наступне:

#10004; берете рідина для очищення монтажного пістолета, смачиваете ватний диск і перевіряєте де-небудь в куточку дію кошти на очищається матеріал. У випадку стійкості поверхні до хімічного складу в хід йде змочена ганчірка, якою оттираете залишки піни;

#10004; якщо крихітні крапельки, то можна обійтися рідиною для зняття лаку. Ватний диск, змочений в це засіб, чудово впорається із завданням;

#10004; для видалення монтажної піни з поверхні кахельної плитки сміливо застосовуйте оцет. Нічого складного немає.

Слід змочену ганчір'я покласти на ділянку з піною і почекати хвилин п'ять. Після цього видалити її тієї ж ганчірочкою.

Для засохлою піни і матеріал, і інструмент потрібен інший. У цьому випадку скористайтеся спеціальним засобом, видаляють засохлі піну.

Монтажну піну очистити нескладно
Монтажну піну очистити нескладно

Можливо, виникне необхідність у застосуванні препарату Димексид. З матеріалу приготуйте дрантя і жорстку губку. А, інструментом вам послужить зубна щітка, пензель, ніж і шпатель.

#10004; гелі та пасти, розм'якшуючі засохлу піну можна придбати в будівельних магазинах. Але, перш ніж купувати обов'язково ознайомтеся з інструкцією. Використовувати ці кошти нескладно. За допомогою кисті засіб наносити на поверхню і через певний час з допомогою шпателя прибираєте небажаний матеріал. І в цьому випадку перед використанням потрібно перевірка на реакцію поверхні, що очищається.

#10004; якщо товщина піни пристойна для видалення основної частини можна застосувати ніж. Їм зрізається основна товщина і акуратно дробиться залишок, який можна прибрати жорстким покриттям кухонної губки.

#10004; ще один варіант – видалення піни Димексидом. Це препарат продається у аптека. Застосовувати його можна і для свіжої піни і для висохлої з тією лише різницею, що на висохлу піну піде більше часу. Змочена ганчір'я поміщається на забруднену ділянку на кілька хвилин, потім в хід йде або зубна щітка, або тупа сторона ножа.

Ось і вся премудрість.