Плитка

Як вибрати якісну килимову плитку

Як вибрати якісну килимову плитку В асортименті підлогових покриттів килимової плитки можна сміливо віддати звання новачка. Вона ще тільки набирає обертів популярності, але робить це дуже впевнено і швидко.

Килимова плитка – покриття модульного типу, функціональним елементом якого виступають окремі квадрати з розмірами 50х50 см. По структурі цей матеріал не має аналогів. Він складається з декількох жорстких армованих шарів, розташування яких нагадує якісну покрівлю.

Підстава килимової плитки не просто міцне, а по-справжньому тверде. Саме цим можна пояснити, чому на будь-якій поверхні покриття лягає рівно, відмінно приховуючи всі наявні дефекти. Жорсткість підстави забезпечує гарне прилягання окремих елементів один до одного. Якщо покриття має однотонний колір, то стики практично непомітні. Для виготовлення підкладки застосовують гуму, бітум або полівінілхлорид. Для виготовлення армованих шарів застосовують скловолокно. Вибір на користь цієї сировини був обумовлений тим, що при зміні температурних умов у приміщенні, він зберігає свої геометричні параметри.

Якісна www.carpet-service.ru має поверхневий шар з нейлону. Ключова її перевага – зносостійкість. Килимове покриття такого типу ідеально підходить для активної експлуатації. Навіть в приміщеннях з інтенсивним прохідністю воно протягом тривалого періоду зберігає свої естетичні якості.

В плані монтажу така плитка також заслужила від споживачів виключно схвальні відгуки. Геометрія окремих квадратів дає можливість обійтися без стомлюючої розкрою матеріалу, а міцне підстава – без клею. Куплені елементи досить щільно притиснути один до одного та накласти на підлогу. Легкість укладання дає можливість змінювати квадратики місцями або ж по мірі необхідності поміщати на місце зовсім зношених нові секції. Покриття і так вважається одним з найбільш довговічних, а простота локального ремонту взагалі здатна зробити його «вічним».

Килимова плитка – ідеальний варіант для тих, хто любить нестандартний дизайн, креатив в оформленні житлових і комерційних просторів. Їй можна надавати будь-яку форму. З різних за фактурою і кольором квадратів легко створювати незвичайні комбінації. Готельні плитки можна розкласти в хаотичному порядку або створити правильний візерунок – все залежить від фантазії оформлювача.