Плитка

Стеля у вітальні найбільш поширені варіанти оздоблення

Стеля у вітальні найбільш поширені варіанти оздоблення Вітальня, як відомо, є тим приміщенням, в якому проживають в будинку люди зазвичай приймають гостей або просто збираються для спільного відпочинку. І тому, природно, до процедури оформлення внутрішнього оздоблення в даному приміщенні дуже важливо обов'язково підходити з належною відповідальністю, особливо коли справа стосується облагороджування стельової поверхні.

Звичайне фарбування

Подібний метод, без всякого сумніву, є найбільш простим, але в той же час і досить функціональним рішенням при облагороджуванні стелі у вітальні. Адже, за наявності в даному приміщенні досить рівною основний стельової поверхні, така процедура звичайно не забирає надто великого обсягу часу. Крім того, при виникненні нагальної потреби, виконані таким чином стелі можна без особливих проблем піддавати багаторазовому перефарбуванню, причому в абсолютно будь-яких колірних варіантах.

Обклеювання шпалерами

Даний метод обробки, неймовірно популярний у недалекому минулому, досить активно застосовується і зараз, тільки, правда, у дещо зміненому вигляді. І обумовлено це, звичайно ж, появою на ринках спеціальних шпалер під фарбування, які після наклеювання можна фарбувати в абсолютно будь-які колірні відтінки. Крім цього, в подібній ситуації, звичайно ж, також цілком можливо використовувати і традиційні різновиди шпалер, правда, при цьому, дуже важливо пам'ятати про те, що стельові та настінні шпалери, у разі використання цього методу, в жодному випадку не повинні бути однаковими.

Обробка за допомогою спеціальної полістирольної плитки

Стеля у вітальні найбільш поширені варіанти оздоблення
Такий спосіб обробки стельових поверхонь, як правило, досить вигідно відрізняється не тільки досить високою швидкістю реалізації, але і можливістю надавати стель досить оригінальний зовнішній вигляд. Після наклеювання такий полістирольної плитки, її, при наявності бажання, цілком можливо піддавати додаткового фарбування, хоча, як правило, деякі її різновиди вже відразу випускаються з певною тонуванням.

Застосування спеціальних натяжних систем

Використання при облаштуванні стель таких натяжних конструкцій, сьогодні є самим широко поширеним рішенням. І це, без сумніву, цілком виправдане, оскільки подібні стельові системи, як відомо, володіють безліччю дуже істотних переваг і характеризуються просто чудовими декоративними якостями. До того ж, такий варіант обробки також передбачає і можливість створення на стелях різноманітних багаторівневих конструкцій