Плитка

Вибір опалювальної печі

Вибір опалювальної печі
При виборі опалювальної печі можна для себе насамперед вирішити питання, яка з печей вам підходити найкраще – сталева, чавунна або кахельна. Популярним матеріалом при виготовленні печей завжди вважався чавун.

Адже www.vvd.su зручна при експлуатації і має ряд переваг.

Задовго до застосування зварювання і стали, був доведений до досконалості процес лиття. Найбільш ранні печі тому відливалися, як правило, з чавуну. До переваг таких печей відноситься те, що чавун – міцний матеріал, але одночасно нарізати різьбу або просвердлити отвір в ньому можна легко. Таким чином, можна створити великі збірні конструкції. Чавун при сильній зміні температури залишається міцним.

Вибір опалювальної печі

Тепло він проводить добре. Як тільки прогрівається одна частина, вона передає тепло також в інші частини. З чавуну можна робити декоровані дуже красиві печі, причому такі елементи відливаються в єдиній формі. Емаль чудово наноситися на чавун і можливості декорування печі це розширює. Альтернативою чавуну в останні десятиліття стали сталеві пластини.

З удосконаленням апаратури для зварювання і різання, широке виробництво сталевого листа створило у продажу і виробництві бум сталевих печей. Але треба зазначити, що нерідко сучасна сталева піч містить чавунні деталі.

До переваг стали відноситься універсальне обладнання, яке використовується для штампування і зварювання. Простота формування та різання також поповнюють ряд переваг стали. Без додаткових витрат легко вносяться невеликі поліпшення і зміни. Дуже часто в Європі можна побачити великі кам'яні печі, які виготовлені з кахлю та керамічної плитки.