Плитка

Як покласти комбінований підлога в передпокої

Як покласти комбінований підлога в передпокої Зайшовши з вулиці в будинок або квартиру, ми відразу потрапляємо в передпокій кімнату. У будь-яку негоду з взуттям на підлогу потрапляє волога, частинки пилу і бруд.

Тому підлогу в передпокої має бути зроблений з міцного, вологостійкого матеріалу, такого як керамограніт або керамічна плитка. Але можна покласти у передпокої комбінований підлогу. Можна поєднати керамічну плитку та ламінат.

Підготовка базової підлоги

Облицювальний матеріал укладається на рівну поверхню базової підлоги. Якщо ви робите підлогу в новобудові, то попередньо необхідно зробити стяжку. Для цього на попередньо прибрані плити перекриття встановлюють металеві маяки і вирівнюють їх за рівнем, щоб вийшла рівна площина.

Як покласти комбінований підлога в передпокої
Як покласти комбінований підлога в передпокої

Потім укладають невеликий шар керамзиту між маяками і заливають все бетоном. Поверхня стяжки вирівнюють розчином наливних підлог. Товщина останнього шару не повинна перевищувати 3 мм Коли суміш висохне, можна приступати до укладання фінішних підлоги.

Інструмент для робіт, що проводяться

Так як ми будемо розглядати укладання ламінату і керамічної плитки, нам потрібен буде інструмент для укладання двох видів матеріалу.

Для укладання ламінату потрібно буде приготувати наступні інструменти.

 • Стусло.
 • Будівельний олівець і рулетку.
 • Киянку та дерев'яний брусок.
 • Електролобзик.
 • Щоб покласти керамічну плитку треба приготувати наступний інструмент.

  Як покласти комбінований підлога в передпокої
 • Ємність для розчину.
 • Міксер з насадкою щоб заважати розчин.
 • Гребінчастий шпатель і кельма.
 • Рівень і киянка, а також хрестики.
 • Послідовність робіт

  Необхідно спочатку визначити і зробити розмітку, де буде закінчуватися керамічна плитка і початок ламінату. Зазвичай плитку кладуть біля дверей займаючи 1/3 частина всієї площі підлоги в передпокої, а 2/3 частини закривається ламінатом.

  Спочатку треба покласти керамічну плитку. Плитку вибирати потрібно матову з гладкою поверхнею. Якщо взяти рифлену поверхню, то заносять з взуттям бруд буде заповнювати всі поглиблення в плитці і її важко буде вимити.

  Тепер вам необхідно покласти ламінат на одній площині з поверхнею керамічної плитки. Для цього треба виміряти висоту від базового підлоги до поверхні плитки. Тепер на базовий підлогу треба покласти гідроізоляцію, тобто поліетиленову плівку. Різниця в цих вимірах і складе висоту підкладки.

  На поліетиленову плівку треба покласти підкладку, і потім укладати ламінат. З'єднувальний шов треба закрити декоративним металевим поріжком. Шов біля стіни закривається плінтусом. А якщо вам потрібно remont-bud.com рекомендую звернутися в компанію remont-bud.com для їх виготовлення.