Плитка

Як утеплити балкон

Як утеплити балкон Засклення балконів сьогодні справа звичайна. Це проблематично тільки в будинках старої споруди з-за старого стану основи балкона. Багато сучасні багатоквартирні будинки здаються в експлуатацію вже з заскленими балконами.

Однак, щоб добре утеплити балкон засклення недостатньо.

Нюанси утеплення

Якщо ви на своїй ділянці будуєте лазню, то pechi-sauna.ru допоможе вам вибрати та придбати необхідну вам піч. Для початку, скління балкона повинно бути виконано з двокамерних склопакетів товщиною 32 мм, що набагато краще тримає тепло взимку. Використовувати будинкову систему опалення для утеплення балкона заборонено Житловим Кодексом РФ, так що про цьому способі відразу забудьте.

Як утеплити балкон
Такі сучасні утеплювачі як Пеноплекс або Пенофол відмінно справляються з поставленим завданням, а компактні розміри дозволяють їх використовувати на маленьких балконах. Для обігріву балконів площею до 4 м доцільно використовувати електронагрівальний прилад потужністю 1 кВт. При більшій площі краще встановити не один електронагрівач потужністю 2 кВт, а два за 1 кВт.

Це дозволить рівномірно і оперативно прогрівати простір балкона. Щоб не захаращувати балкон електронагрівачами, використовується тепла підлога. Для гарного обігріву досить теплої підлоги потужністю 150-300 Вт/м. Для площі 4 м споживана потужність такої теплої підлоги складе 1 кВт, а з допомогою термодатчика і терморегулятора цей показник можна ще зменшити. Для теплої підлоги краще всього підходить підлогове покриття з керамограніта і керамічної плитки, так як вони володіють відмінною теплопровідністю і мають широкий діапазон температури експлуатації.

Варто відзначити і такий спосіб утеплення як установка кондиціонера, хоч він і вимагає не малих капітальних вкладень. Кондиціонер забезпечить затишком балкон і холодною зимою і спекотним літом.

Наостанок

Слід пам'ятати, що всі застосовувані утеплювачі повинні бути пожежобезпечними. При бажанні організувати на балконі освітлення, електропроводку для цього слід проводити до початку інших робіт.