Плитка

Як утеплити стіни в кутовій квартирі

Як утеплити стіни в кутовій квартирі У тих людей, У яких квартири знаходяться на розі будинку, часто стикаються з проблемою холодних стін. Крім того, що в кімнатах стає холодно, особливо взимку так на поверхні стін з-за вогкості може утворюватися цвіль, яка не тільки псує оздоблювальні матеріали і подає їх у непридатність так ще й несприятливо позначається на здоров'я людини в цілому.

Щоб позбутися від тих і інших проблем необхідно утеплити стіну, але як це зробити, знають лише не багато. У цій статті буде описана детальна інструкція про те, як можна утеплити стіни в кутовій квартирі.

Інструкція

Насправді існує тільки два методи утеплення стін. Під час першого методу використовуються спеціальні мінеральні утеплювачі, наприклад, такі, як URSA або Rockwool і гіпсокартон. А у другому варіанті утеплення застосовують пінополістирол, який являє собою дуже твердий пінопласт.

Як утеплити стіни в кутовій квартирі
Для першого способу доведеться зробити спочатку обклеювання стіни спеціальним теплоізоляційним матеріалом, який може бути тільки на основі спіненого поліпропілену. Після цього необхідно приступити до закріплення на поверхні стіни горизонтального каркаса, до якої буде кріпитися гіпсокартонна стіна. Рекомендовано кріпити їх на підлозі і на стелі і щоб відстань була приблизно 40 мм від стіни. А в якості направляючих треба буде прикріпити профіль, який повинен бути з кроком 600 мм

Далі все отримане простір між стіною і профілем необхідно буде заповнити спеціальним мінеральним утеплювачем. Під час цього процесу необхідно бути особливо обережно й пильно, щоб не залишилося ні найменшого порожнього простору.

Як тільки порожнечі заповнені, то можна приступати до установки горизонтальних планок, на які будуть кріпити гіпсокартонні листи. Далі на зроблений каркас прикріпіть гіпсокартонні листи, починаючи спочатку з цілих і закінчуючи невеликими. Якщо необхідно буде встановити лист іншої форми або вирізати невелике місце, то можете сміло це робити.

Після зведення стіни її необхідно прогрунтувати і як тільки вона висохне проклеїти всі місця стиків спеціальної молярної стрічкою. Поверх приклеєною олени всі стики також рекомендовано опрацювати фінішною шпаклівкою. Як тільки шар шпаклівки висохне, то на завершення обклейте стіни шпалерами або будь-яким іншим обробним матеріалом.

Що стосується другого методу утеплення, але там все просто. Треба буде зняти з поверхні стіни старий обробний матеріал і гарненько прогрунтувати стіни. Потім за допомогою звичайного клею для плитки приклейте до поверхні стіни плити пінополістиролу. Тільки врахуйте, що кожна плита має, має з краю стикувальний паз, інакше будуть утворюватися щілини між утеплювачем. Як тільки утеплювач приклеєний, то можна приступати спочатку до шпаклювання, потім до грунтовці і потім до обклеювання шпалер.