Плитка

Використання талькохлорита в обробці лазні

Використання талькохлорита в обробці лазні Талькохларит являє собою вулканічну породу високої екологічної чистоти та особливими властивостями, що пояснюють її високу популярність в якості оздоблювального матеріалу.

Особливо часто застосовується талькохлорит при виготовленні банних печей, що пояснюється високою теплоємністю каменю, яка в 2,5 рази перевищує традиційний цегла. Це дозволяє за пару годин так натопити піч, що її тепла вистачає для користування лазнею протягом доби. Також, що дуже важливо, талькохлорит розігрівається значно швидше цегли – орієнтовно в 4 рази: все це дозволяє значно економити на растопочном матеріалі.

Завдяки своєму вулканічному походженню матеріалу не страшні навіть самі великі температури, що дає можливість талькохлоритовым печей тривалий час зберігати зовнішню красу, виділяється своєю розкішністю. Виходячи з цього, плановий косметичний ремонт банної печі проводиться не частіше, ніж раз в 20 – 30 років. Окремої згадки заслуговує дуже благотворний вплив, який чиниться талькохлоритом на здоров'я людей. Як свідчать дослідження, це пояснюється збіг довжини теплових хвиль, що виходять від нагрітих каменів з ідентичним показником тіла людини. Все це сприяє підвищенню імунітету, поліпшенню циркуляції крові і зниження тиску.

Процес облицювання пічних лазень талькохлоритом не є чимось складним, і по силам до виконання самостійно, без залучення майстра. Для цих цілей у продажу є спеціальна кам'яна плитка, що має товщину 4 – 5 см і розмірами 8 – 12 див. Відтінки матеріалу можуть відрізняється, головне – вибрати для себе підходящий. Що стосується укладання талькохлоритовой плитки, то

Використання талькохлорита в обробці лазні
може застосовуватися як вертикальний, так і горизонтальний спосіб. Горизонтальна укладка дозволить дає можливість прискорити прогрівання печі, так як покладений плазом камінь буде перенаправляти тепло впоперек стін.

Укладання талькохлоритовой плитки здійснюється тільки на спеціальний клей фінського походження. У складі розчину присутній талькохлоритный порошок і рідке скло, що дозволяє домогтися максимальної міцності і довговічності укладання. Відсутність цементу дозволяє добитися виняткової екологічної чистоти усередині лазні, без появи пилу і бруду. Топка печі укладається вертикально, що дозволить їй набагато швидше нагріватися. При укладанні плитки один на одного використовуються спеціальний скоби чи штирі, в якості додаткового кріплення, які видаляють після засихання клею.