Плитка

Специфіка роботи з мармуром

Специфіка роботи з мармуром Мармур – натуральний і заслуговує довіри будівельний матеріал і якщо у вас намічається ремонт ванної кімнати рекомендую використовувати його сміливо, бо це благородний матеріал і виглядає багато.

Проста обробка, міцність і естетичність істотно розширюють сферу застосування виробів з мармуру. Камінь використовується в якості декоративного елемента в інтер'єрі або як основний матеріал для облицювання поверхонь.

Основними критеріями вибору мармуру вважаються колір, метод обробки і розмір матеріалу. Широка палітра кольорів не створює труднощів у виборі необхідного відтінку для обробки приміщень. Розмір матеріалу вибирають у відповідності з певним призначенням. Для стільниць необхідно використовувати слеби, а для облицювання краще вибрати плитку. Фактура каменю залежить від обраного методу обробки: термообробка, полірування, шліфування.

Мармур є карбонатною породою каменю, тому погано поєднується з силікатними різновидами каменю (кварцит, пісковик). Довговічність обробки залежить від способу кріплення мармурової плитки. Для фіксації використовуються спеціальні кріпильні системи, клеючі суміші або поєднання механічного та клейового способів.

Облицювання із застосуванням клею передбачає якісну підготовку поверхні. Для підвищення зчеплення плитки з основою застосовуються грунтовки і спеціальні розчини. Монтаж беськлєєвим способом проводиться на попередньо підготовлений каркас з армуючої сітки. Комбінований метод поєднує використання каркаса і добавку клею.