Плитка

Ванна кімната. Що повинно бути в ній

Ванна кімната. Що повинно бути в ній Єдність функціональності з красою – мабуть, головна риса, яка об'єднує всі сучасні ванні кімнати, в якому б стилі вони не були виконані. Раковина з тумбою для ванної теж повинна підкорятися цій вимозі, як і всі інші деталі.

Потрібно комплексно підходити до вибору кожного предмета, інакше не вийде досягти бажаного результату.

З чого починаємо?

Вибір плитки – мабуть, перше питання, яке ми вирішуємо, коли починається планування ремонту і загальної обстановки у ванній кімнаті. Звичайно, цей елемент багато в чому визначає, як буде виглядати ванна кімната.

Але ще одна деталь, без якої точно неможливо уявити жодне подібне приміщення – це змішувачі. Тільки завдяки цій конструкції взагалі стає можливим отримання води, її регулювання.

Велика кількість виробів з блискучою хромонікелевої поверхнею, виконаних з металу – те, що відрізняє більшу частину сучасних інтер'єрів. Це говорить про те, що і самі змішувачі повинні виглядати приблизно таким же чином.

При цьому вибір не обмежується щодо загального дизайну цього виробу. Плавні обтічні форми, чіткі лінії... Виробники пропонують кілька доступних варіантів. Тут важливо подивитися на те, яким взагалі інтер'єром має те чи інше приміщення.

І врахувати навіть такі елементи в ньому, як тумба для ванної кімнати. Це допоможе визначитися з вибором певної конкретної моделі.

Важлива інформація та деталі

При цьому, вибираючи відповідний змішувач, не варто зациклюватися виключно на його дизайні. Вдосконалена «начинка» - ще один фактор, важливий для сучасного дизайну, тут увага приділяється не тільки зовнішнім виглядом.

Наприклад, багато компаній займаються розробкою змішувачів, що дозволяють в два і більше разів економити витрату води. Цьому сприяє наявність картриджа на 25 міліметрів або спеціального экокартриджа на 35 міліметрів.

Скорочення витрат води сприяє маленький обсяг самого картриджа. До клацання він розподіляє воду в одному режимі. Щоб змінити цей режим роботи, необхідно буде повернути важіль у певному напрямку.

Комплектуючі, покриття і матеріал – ще кілька важливих моментів, на які безперечно варто звернути увагу, вибираючи відповідну модель змішувача. Латунний корпус – мабуть, один з найкращих варіантів, це міцний і надійний матеріал.