Шпалери

уф печать киев

Друк фотографій в наші дні - легкий і захоплюючий процес. Ми вже звикли, що отримати надруковані картки можна не виходячи з дому, без марної трати часу на пошуки фотолабораторії і необхідності відвідувати її як мінімум двічі, спочатку з метою віддати вихідні кадри, а потім щоб повернутися за готовими знімками.

Детальніше: уф печать киев

Як клеїти рідкі шпалери

Як клеїти рідкі шпалери Рідкі шпалери – сучасний вигляд матеріалу, що використовується для декорування стін. У своєму звичайному стані вони виглядають немов стружка клею, а при розведенні водою і після нанесення на стіну, «перетворюються» в красиві шпалери.

Детальніше: Як клеїти рідкі шпалери

Власникам горищ та мансардних приміщень

Власникам горищ та мансардних приміщень Так сталося, що ви є власником мансардно-горищного приміщення, але що з ним робити поки не вирішили. Тому тимчасово воно використовується, як склад непотрібного мотлоху або, може бути, потрібного.

Детальніше: Власникам горищ та мансардних приміщень

Демонтуємо стару обробку

Демонтуємо стару обробку Перш ніж починати ремонт та поклейку шпалер, необхідно підготувати стіни і демонтувати стару обробку, щоб надалі наносити нові оздоблювальні матеріали на ідеально рівну поверхню.

Детальніше: Демонтуємо стару обробку

Як обробити стіну за батареєю

Як обробити стіну за батареєю При проведенні ремонтних робіт в приміщенні найбільш труднощі в обробці являють собою так звані «незручні» місця. Буває так, що вони забирають часу і зусиль більше, ніж значна частина кімнати.

Детальніше: Як обробити стіну за батареєю

Як правильно вибрати штори для дитячої

Як правильно вибрати штори для дитячої Коли йде ремонт в будинку, багато хто намагаються все повністю замінити новим. Нові шпалери, нові підлоги, нові меблі, нові штори і т. п. На перший погляд немає нічого простого, ніж підібрати штори.

Детальніше: Як правильно вибрати штори для дитячої

Англійський стиль в інтер'єрі елегантна розкіш

Англійський стиль в інтер'єрі елегантна розкіш Прийнято вважати, що англійський стиль складається з вікторіанського і георгіанський напрямку. Обидва цих напрями поважають традиції. Тобто місце легкої та ігрової обстановки займає строгість і елегантність.

Детальніше: Англійський стиль в інтер'єрі елегантна розкіш

Стельова плитка з пінополістиролу

Стельова плитка з пінополістиролу Сьогодні є багато різних матеріалів, за допомогою яких можна обробити стелю. Тут можна відзначити натяжна, підвісної стелі, стельові шпалери та ін. Але всі давно знають – самим дешевим і практичним способом обробки стелі можна назвати сучасну плитку, яку роблять з пінополістиролу.

Детальніше: Стельова плитка з пінополістиролу

Фарбуємо підлога

Фарбуємо підлога Одна з найбільш завершальних стадій капітального ремонту приміщення та кімнати - це фарбування підлоги. Саме підлогу фарбують в саму останню чергу, після того, як побілений стелю, наклеєні шпалери і стельові плінтуса, вставлені пластикові вікна у віконні прорізи.

Детальніше: Фарбуємо підлога

Класифікація і види шпалер

Класифікація і види шпалер На будівельному ринку представлений широкий вибір шпалер. Всі вони відрізняються своїми технологічними особливостями. Шпалери класифікують по щільності і стійкості до води.

Детальніше: Класифікація і види шпалер