Шпалери

Оздоблення стін у передпокої що краще

Оздоблення стін у передпокої що краще Передпокій є свого роду буфером між вулицею і житлом, тому для її обробки використовуються міцні вологостійкі матеріали. З іншого боку, по цьому приміщенню часто робиться висновок про усьому будинку і живуть в ньому людей, тому його оздоблення не повинна бути примітивною і негарною.

Виходячи з міркувань надійності і краси, для оздоблення стін у передпокої найчастіше використовується один з наступних матеріалів:

1. Фарба. Фарбування стін можна віднести до найбільш простим і практичним видам обробки, відрізняється також простотою нанесення. В умовах передпокою краще всього застосувати латексний, силіконовий, силікатна або акриловий матеріал, здатний забезпечити високу швидкість висихання і наявність всіх необхідних відтінків. Особливо хороша фарбування в тих випадках, коли в передпокої наявні складні архітектурні форми типу ніш або арок. Також важливо знати, що підготовка стін під фарбування повинна проводиться самим ретельним чином.

2. Декоративна штукатурка. Цей тип обробки стін створить цікаві декоративні ефекти в передпокої, при цьому забезпечуючи міцність і стійкість покриття, без наявності швів або переходів. Всі декоративні штукатурки відрізняються повітропроникністю і екологічною чистотою, при цьому підготовка стін не вимагає такої ретельності, як у випадку з фарбуванням. Зменшень простору передпокою після нанесення декоративної штукатурки спостерігатися не буде, наявність складних конфігурацій поверхні стін перешкоді не стане.

Оздоблення стін у передпокої що краще

3. Микроцемент. Ця полімерно-цементна суміш дуже схожа на декоративну штукатурку, однак ряд додаткових особливостей виділяє її з-поміж інших оздоблень. Насамперед це стосується високої універсальності матеріалу, завдяки чому він може бути завдано практично на будь-яку основу, включаючи дерево, бетон, метал і т. п. Що стосується структури створюваної поверхні, то вона може змінюватись, в залежності від уподобань господарів квартири. При всьому цьому ця міцна оздоблення коштує на порядок дешевше декоративних штукатурок.

4. Шпалери. Класичний тип обробки стін, проте в умовах передпокою краще всього застосовувати найміцніші види шпалер. До таких насамперед відносять склошпалери, рідкі, вінілові, флізелінові, кварцові і металізовані. Поклейка кожного з них має свою специфіку, однак підготовка стін в даному випадку може здійснюватися не так ретельно, як при фарбуванні.