Шпалери

Фарбуємо підлога

Фарбуємо підлога Одна з найбільш завершальних стадій капітального ремонту приміщення та кімнати - це фарбування підлоги. Саме підлогу фарбують в саму останню чергу, після того, як побілений стелю, наклеєні шпалери і стельові плінтуса, вставлені пластикові вікна у віконні прорізи.

Отже забарвлення підлоги.

1) Перш ніж починати саме фарбування необхідно ретельно підібрати відповідну фарбу для підлоги. І якщо хочеться, щоб вибраний відтінок прослужив вірою і правдою не один рік, то краще витратити якийсь час на вибір фарби.

2) Не всяка фарба підійде для підлоги. В першу чергу за своєю стирання. Так як по підлозі кожен день проходить не одна людина, та й не один раз, то фарба, наноситься на підлогу, повинна бути підвищеної міцності. Для цієї мети виготовляють спеціальну фарбу для підлоги.

3) До фарбування підлоги потрібно провести підготовку підлоги до фарбування. І в першу чергу видалити стару фарбу з поверхні підлоги. Інакше під її впливом новий шар фарби може почати лущитися і відшаровуватися. Знімають стару фарбу за допомогою шпателів і спеціальних розчинників.

4) Після того, як фарба видалена, потрібно приступити до ремонту поверхні підлоги. А саме - необхідно зашпаклювати усі тріщини і відколи, і повністю вирівняти підлогу. Після вирівнювання підлоги необхідно дати час для повноцінної сушіння - приблизно 1-2 дні.

5) Перед фарбуванням підлогу потрібно захистити від зовнішніх впливів. Робиться це за допомогою нанесення спеціального захисного грунтовки, яка знешкодить всі зачатки грибків і можливої цвілі.

6) Забарвлення підлоги роблять широкими флейцевыми пензликами, а також пензликами-торцюваннями (в місцях стику кутів). Для фарбування підлогових плінтусів (як дерев'яних, так і пластикових) можна використовувати теж флейцевую пензлик, тільки вузьку, шириною до 4-7см.