Шпалери

Затишний дизайн маленької квартири

Затишний дизайн маленької квартири Найголовніша цінність у такий житлової площі – це її простір, тому потрібно прибрати все зайве, об'єднати в одній речі кілька функцій і раціонально використовувати місце в квартирі.

Отже, ось кілька порад, як збільшити простір маленької квартири:

1. Знести перегородки. Такий радикальний спосіб відмінно підійде для рішучих мешканців. Завдяки знесенню, можна додатково виграти пару квадратних метрів і перетворити квартиру в студію, що в умовах малого метражу подібно джек-поту.

2. Приєднати балкон до житловій зоні. Балкон також додасть кілька заповітних метрів до житлоплощі, допоможе зробити кімнату більш світлою. Головне не забути його утеплити і узаконити перепланування.

3. Модульна і розкладні меблі. При обмеженості простору відмінним рішенням стане меблі, яку можна розкласти і зібрати назад. Зазвичай таким прийомом користуються при нестачі спального місця. До такого роду меблів відносяться – ліжка-трансформери, відкидні ліжка і поворотно-відкидні ліжка.

4. Об'єднання зон кухні і вітальні. Якщо дозволити окрему кухню, здається великою розкішшю, то завжди можна об'єднати кухню і частина вітальні, а отриману зону зробити їдальні.

5. Правильна розстановка меблів. Перед купівлею і розстановкою меблів є сенс виміряти довжину стін і відстань між ними, а також накидати план майбутньої планування на папері, щоб надалі не довелося розчаруватися або навіть повертати меблі в магазин.

6. Використання дзеркал. Одне велике дзеркало і декілька невеликих – неважливо, скільки і які, важливо, що вони візуально збільшать площу кімнати і зроблять її світліше.

При виборі матеріалів для маленької квартири потрібно пам'ятати про деякі табу:

• Не використовувати темні і похмурі кольори (вони візуально зменшують простір);

• Не використовувати суцільні шпалери з малюнком (також візуально звужують простір);

• Не купувати надто громіздку і великогабаритну меблі (краще придбати меблі, виконує такі ж функції, але займає менше місця).

Ще одним важливим моментом при плануванні малометражної квартири є система зберігання речей, саме порядок в будинку і не захаращеність створюють затишок. Тому варто віддати перевагу вбудованої меблів, яка буде непросто гармоніювати з квартирою в цілому, а буде, як ніби в ній розчинятися.

У маленькій квартирі повинні переважати доцільність і адекватність. Все що потрібно для комфортного проживання в такій квартирі – це єдине колірне рішення, вбудовані меблі та техніка, яка виконує багато завдань.