Шпалери

Як правильно вибрати штори для дитячої

Як правильно вибрати штори для дитячої Коли йде ремонт в будинку, багато хто намагаються все повністю замінити новим. Нові шпалери, нові підлоги, нові меблі, нові штори і т. п. На перший погляд немає нічого простого, ніж підібрати штори.

Але під час будь-якого вибору можуть виникнути труднощі, і в даній ситуації вони не виключені. Адже видів штор існує величезна кількість і не кожні зможуть підійти під ту чи іншу меблі. Щоб правильно підібрати штори необхідно слідувати декільком радам і рекомендаціям, які будуть описані в цій статті.

Порада №1

Під час покупки штор потрібно буде не тільки враховувати стать дитини, то також і його вік.
Якщо дитина маленька, то рекомендовано вибирати яскраві і кольорові штори з різними малюнками. Якщо дитина вже великий і навчається, наприклад, у школі, то дозвольте вибрати штори йому самостійно. Хлопчикам найбільше подобаються більше простирадлі і нескладні варіанти, а ось дівчатка найчастіше вибирають моделі з різними рюшами, хвилями і блискітками.

Порада №2

Штори у будь-якому приміщенні повинні гармонійно поєднуватися з усіма присутніми предметами в кімнаті. Якщо основний фон кімнати темний, то штори необхідно купувати відповідно більш світлого відтінку. Багато батьків думають, що для дітей краще всього яскраві і барвисті відтінки, але насправді це не так, особливо це стосується новонароджених.

Адже в дитячій кімнаті діти не тільки грають, але і сплять, і роблять уроки і читають. І тому надто надмірна строкатість і яскравість буде дуже швидко втомлювати дитину. Тому фахівці настійно рекомендують вибирати штори більш спокійних відтінків.

Порада №3

Як правильно вибрати штори для дитячої
Особливу увагу також необхідно приділяти самому матеріалу, з якого будуть зроблені штори. Зед він повинен бути не тільки красивим, але також міцним і стійким до частих прань. Під час ігор або малювання діти випадково можуть забруднити штори, які доведеться прати. Крім цього штори для дитячої кімнати повинні бути зроблені з натурального матеріалу. Якщо на шторах буде присутній дуже багато різних драпіровок, то там буде постійно накопичуватися багато пилу і бруду, а це для дітей дуже не рекомендовано. З-за цієї ж причини також краще не віддавати переваги шторам з дрібними ворсинками.

Порада №4

При виборі штор важливо враховувати не тільки зовнішній вигляд і тканина також ще потрібно, щоб вони були безпечними. Якщо дитина зовсім маленька, то на шторах ні в якому разі не повинні бути присутніми звисають предмети. Так як дитина може підповзти і смикати за них.