Шпалери

Як зробити декоративний камін з картону

Як зробити декоративний камін з картону Перевагою фальшивого каміна є пожежна безпека, так як немає відкритого вогню і виділяються продуктів горіння, для такого предмета декору непотрібно споруджувати www.akva-seti.ru.

З допомогою каміна можна надати затишок приміщенню, приховати недоліки стін, а верхню частину використовувати в якості полиці для фотографій і статуеток. Також камін має переносний характер, тобто його можна встановлювати на свята, а в звичайні дні просто прибрати або перемістити в інше місце. Спорудити цей предмет декору можна самостійно.

Необхідні інструменти та матеріали:

 • Ножиці, велика лінійка, щільний картон, клей, фарби і пензлик.
 • Щоб не відволікатися від основної роботи, необхідно заздалегідь підготувати всі матеріали та інструменти.
 • Як самостійно зробити камін з картону?

  Вирізають з картону два прямокутних смужок, шириною від 70 сантиметрів, а висоту можна зробити за бажанням, з цього матеріалу виконуються колони.

  Складають відрізки так, щоб їх перетин утворювало квадрат, межі будуть рівними, якщо вигини зробити за допомогою лінійки.

  Потім на колонах малюють цеглини, для цього застосовують фарбу коричневого і бежевого кольору. Можна використовувати самоклеїться полотно або шпалери.

  З картону вирізають верхню частину каміна і його підставу, розміри підбираються індивідуально.

  Приклеюють верхню і нижню частини до колон. Щоб підстава виглядало більш масивним, до нижньої частини прикріплюють відрізок пінопласту за допомогою клею.

  Потім фарбують основу каміна у вибраний колір.

  В кінці приклеюють задню стіну каміна з картону, яку попередньо фарбують чорним кольором.

  Для імітації вогню, з внутрішньої сторони каміна встановлюють лампу, поруч з нею укладають декоративні поліна або листя.

  Для додання блиску, пофарбовану поверхню можна покрити лаком або блакиттю, а зверху приклеїти тонкі сухі гілочки або квіти. Над каміном можна спорудити полицю для книг або фотографій або намалювати красивий візерунок, щоб підкреслити предмет інтер'єру.

  Такий вид каміна є абсолютно безпечним, тому його можна розташувати в будь-якому місці кімнати або прикрасити їм дитячу. Розбірні частини цього предмета декору дозволяють прибрати або перенести його в потрібний момент. Камін потрібно встановлювати так, щоб він не займав багато місця, тобто не крав основну площу приміщення, і не відволікав увагу на себе, а був доповненням до інтер'єру.