Шпалери

Добродел, флізеліновий

Добродел, флізеліновий «Добродел», флізеліновий - клей на основі модифікованого крохмалю (Росія)

Для чого використовують: для важких вінілових шпалер на флізеліновій основі, будь-яких шпалер на флізеліновій нетканій основі і під фарбування.

Придатні підстави: бетон, гіпсокартон, ДСП, цементні, вапняно-цементні штукатурки.

У асортименті компанії «Кволіті Інтернешнл» присутній цілий ряд різних клеїв. Зокрема, лінійка продуктів преміум-класу — «Добродел» — включає в себе флізеліновий, вініловий, індикатор і універсальний.

Властивості клею: самий «сильний» серед матеріалів під маркою «Добродел» призначений спеціально для флізелінових шпалер, характерна риса яких — мінімальне вологовбирання основи, нетканого матеріалу. Таким чином, основні завдання цього клею-«богатиря» — спочатку самому «закріпитися» на стіні, а далі — тримати важкі полотна шпалер.

При нанесенні не залишає плям, так що не варто хвилюватися, якщо випадково він потрапить на лицьову сторону. Для створення цього продукту використовують натуральний крохмаль, піддаючи його спеціальній обробці з наступним додаванням антигрибкових добавок, не дають в процесі експлуатації розвиватися цвілі.

Завдяки високій клеїть здатності клей підходить і для інших www.postroil.com потрібно лише змінити концентрацію у водному розчині і намазати його безпосередньо на полотна, але найбільш доцільно його застосування для важких матеріалів.

Нанесення клею на поверхню: старі шпалери видаляють, стіни ретельно очищають. Дірки і тріщини зашпатлевывают. Розчин готують в чистій ємності і під час роботи уникають протягів. Попередньо одну пачку клею розводять у 12 л води і цієї рідкої «бовтанку» грунтують стіну для зв'язування пилу. Потім готують шпалери. За цей час (близько 30 хвилин) стіна вже підсохла і «розташована» до нанесення основного шару.

Беруть 5-6 л води (залежно від шпалер), перемішують її, створюючи вир, і тонкою цівкою висипають туди вміст однієї пачки клею.
Пензлем або валиком на стіни промащують смугу трохи більшу, ніж полотно (приблизно 105-110 см), потім прикладають сам шпалерний полотно. Підгонка можлива протягом 15 хвилин.

Приблизна вартість: 80 руб. за 250 м

А якщо вас цікавить elitparket.ru про це ми поговоримо в наступних статтях, і обов'язково дамо відповідь на це питання. Плануємо зачепити теми про те, як купити/продати ламінат, паркет, що ламінує, в Москві і СПб.