Шпалери

Демонтуємо стару обробку

Демонтуємо стару обробку Перш ніж починати ремонт та поклейку шпалер, необхідно підготувати стіни і демонтувати стару обробку, щоб надалі наносити нові оздоблювальні матеріали на ідеально рівну поверхню.

При встановленні таких виробів, як rks.kiev.ua можна заздалегідь дізнатися через інтернет. Під час ремонту проводиться заміна дверей, вікон, змінюється сантехніка, проводиться демонтаж старої фарби або шпалер.

Найчастіше видалення старих шпалер зі стіни приносить дуже багато клопоту. Особливо, якщо в попередньому ремонті кімнати був використаний надійний клей. Для початку спробуйте просто взятися за невеликий відірвався шматочок старих шпалер і різко потягнути. Зазвичай після цього на стіні залишається тільки не багато старих шпалер.

Демонтуємо стару обробку
Щоб видалити половину старого покриття, необхідно намочити губку або ганчірку і змочити шпалери. Після цього ви з легкістю зможете зняти покриття рукою або зіскоблити ножем.

У ванній замість шпалер на стінках найчастіше знаходиться кахельна плитка або фарбування. Видалити її буде важче. Вам буде необхідний відбійний молоток, так як плитку доведеться розбивати. По-іншому зняти кахель зі стін просто не вийти. Крім відбійного молотка можна використовувати перфоратор.

Стару фарбу зі стін доведеться знімати лезом, так як розчинники тут не допоможуть. Просто проведіть дотичну по покриттю і відскребіть з допомогою шпателя. У майстрів для цих цілей є спеціальний будівельний фен. Він допоможе зняти стару фарбу зі стін. Після проведення демонтажу починається безпосередньо ремонт.