Шпалери

Особливості укладання кахлю на кухні

Особливості укладання кахлю на кухні Використання керамічної плитки в якості декорує матеріалу на кухні має дуже широке поширення, завдяки наявності оптимальний технічних характеристик, що дозволяють відмінно переносити значні коливання вологості і температури повітря.

Також, що важливо, кахель відмінно справляється з підвищеним механічним навантаженням на свою поверхню через повішеною прохідності цієї ділянки житла і потребі частого миття як підлоги, так і стін.

При укладанні кахлю на кухні слід мати на увазі деякі тонкощі:

1. Поділ на зони. Керамічна плитка на кухні використовується для декорування різних ділянок, при цьому використовуваний для цього матеріал зазвичай різниться. Загальна площа укладання складається з фартуха, робочої зони (місце розміщення холодильника, плити, мийки тощо), підлоги і всього іншого простору. Кахель підбирається окремо для кожної з зон, і може відрізнятися кольором, розмірами і фактурою. При цьому дуже важливо дотримуватися загальний стиль дизайну інтер'єру.

2. Вибір плитки. Вибираючи матеріал для кожної з декорируемых зон кухні, в першу чергу враховуються експлуатаційні навантаження на кожну з них. Для підлоги найбільш підходящим варіантом буде використання щільного зносостійкого кахлю з матовою поверхнею, що дасть можливість уникнути травм. До того ж, чим щільніше плитка, тим вона більш водостійка, що дуже важливо для кухонної підлоги. Що стосується розміру, то тут береться до уваги загальна площа кухні: занадто маленькі приміщення краще не укладати великими елементами.

3. Техніка укладання. В цьому відношенні дотримуються загальні рекомендації з укладання кахлю, з попередньою підготовкою

Особливості укладання кахлю на кухні
міцного і рівного підстави. Всю стару обробку при цьому найкраще прибрати, використовуючи для вирівнювання спеціальні суміші.

4. Планування інтер'єру. Проектування інтер'єру кухні проводиться до початку загальної укладання кахлю, куди включається підбір загального стилю інтер'єру, меблів, кухонних приладів і різних аксесуарів (світильників, полотенцедержателей, поличок і т. п.). Вибір відтінків і фактури кахлю для кожної з укладаються зон проводиться з міркувань відповідності загальній картині. При цьому, якщо частина стін буде декоруватися іншими матеріалами (найчастіше це шпалери або фарбування), їх вибирають теж в загальний тон стилістиці кухні.