Шпалери

Власникам горищ та мансардних приміщень

Власникам горищ та мансардних приміщень Так сталося, що ви є власником мансардно-горищного приміщення, але що з ним робити поки не вирішили. Тому тимчасово воно використовується, як склад непотрібного мотлоху або, може бути, потрібного.

Раз так, значить, настав час терміново виправляти.

Який кімнати не вистачає вашому житлу: ще однієї спальні, гостьової, кімнати відпочинку, більярд або залу для спорту і медитацій? Широта вибору настільки велика, що можна провести в роздумах не одну годину. Нарешті ви визначилися! Починаємо з вікон.

Що б ви не вирішили влаштовувати на цих квадратних метрах, приміщення тільки виграє від великої кількості сонячного світла. Якщо дах мансарди максимально горизонтальна, то споглядання зірок доставить вам чимало задоволення. Якщо скат даху швидше нагадує крутий схил гори, то встановіть максимальну кількість вікон.

Майбутня кімната від цього тільки виграє, а друзі стануть частіше до вас ходити під будь-якими приводами. Неважливо, яку кількість метрів вам доступно під дахом. Якщо ви ретельно продумаєте дизайн, то, в будь-якому випадку отримаєте досконалість, яке доступне не кожному.

Є кілька правил, які допоможуть вам зробити простір гармонійним. Мансарда – це приміщення з невисокими стелями. Тому підберіть світлі тони для оформлення стелі та стін. Не завантажуйте весь периметр меблями.

Поставте тут тільки саме необхідне: ліжко, шафа, трюмо для спальні; великий м'який затишний диван, низький столик і плазмовий екран для кімнати відпочинку. А може бути, це буде кабінет з зручним робочим столом, книжковою шафою і затишним кріслом. Зробіть детальну планування. Якщо виникнуть труднощі, то зверніться до професійного дизайнера.

Це таке приміщення, де недостатньо просто поклеїти шпалери і постелити килим. Перші дії зовсім не так цікаві. Для початку необхідно виконати роботи по теплоізоляції, вологозахисту і пароізоляції.

Ні в жодному разі, не пропустите жоден з цих етапів. Робіть все максимально якісно. У цьому випадку, якщо ви захочете змінити функцію цього приміщення, то вам треба буде докласти мінімум зусиль по декоративній обробці.

Не забудьте про підлоги. Їх теж необхідно зробити за всіма стандартами. Важливо прокласти два шару: 1 – пароізоляція, 2 – утеплювачі. Цим ви собі, додатково, забезпечите хорошу звукоізоляцію. Після проведення всіх брудних робіт, настає найцікавіше – втілення мрії в реальність. Поступово мансарда почне наповнюватися тими деталями інтер'єру, які і створять специфіку цього приміщення.