Шпалери

Кахель і штучний камінь

Кахель і штучний камінь Сьогодні ринок оздоблювальних матеріалів «зробив» крок далеко вперед. Паперові і вінілові шпалери, пластмасовий сайдинг, замінили рідкі та текстильні, роботи пов'язані з сантехнікою виконуються за допомогою пластикових труб, вже є натяжної стелі типу прикрашає штукатурка, гнучкий камінь.

Однак не всі готові охоче зрадити своїм переконанням, досі була дуже популярна плита кахельного типу.

Можна використовувати www.talkirpich.ru та оформити квартиру в стилі ліфт. Але, як годиться, знайшовся один порушник прийнятих традицій, це камінь штучного походження, який набирає все більшої популярності на ринку. Використовувати його почали натомість плитки для оздоблення зсередини. І успіх його стає все більше.

Слід відзначити кілька суттєвих переваг каменю перед плитою:

Кахель і штучний камінь
1. Кахельна плитка «народжує асоціації з лікарнею або дитячим садом. А ось при вигляді каменю можна «уявити» себе що знаходиться в печері. Ефект від цього приголомшливий.

2. В самій установці штучний камінь зручніше, його зможе приклеїти навіть не обізнана людина. А ось якщо плиту приклеїти нерівно, відразу все стане помітно. Між тим укладання каменя, що має не зовсім рівну структуру, від халтури ніяк не постраждає.

3. Ви самі можете змінювати колірне рішення каменю, причому необмежену кількість разів. Виходить, що ремонт та оздоблення у вас вийшли з найменшими витратами, але великою ефективністю. При великому бажанні можна нанести наскальні малюнки. Просто зміните колір розшивки, і ви отримаєте оновлений дизайн.

4. На плитці помітний навіть маленький скол, а ось на камені таких дефектів не спостерігається.

Якщо ви хочете отримати барвистий дизайн – виберіть краще камінь. Ця «стародавня» краса не залишить вас байдужим.