Шпалери

Перегородки в приватному будинку

Перегородки в приватному будинку Для установки двошарової міжкімнатної перегородки потрібні, дерев'яні бруси 100 на 100 міліметрів і довжиною 3 метри, 7 штук, 1 метр кубічний статевих шпунтованих дощок, дверна коробка, стельові і підлогові плінтуси.

Розмітка

Робиться розмітка місця, де буде встановлюватися міжкімнатна перегородка. Розмічаються місця установки вертикальних дерев'яних брусів. Встановлюватися вони будуть на однаковій відстані один від одного.

Якщо ширина кімнати складає 6 метрів, то відстань між сусідніми брусами буде дорівнює 1 метру. І viborperegorodki.ru можна детальніше дізнатися про перегородках.

Кріплення

До стін, до яких буде кріпитися міжкімнатна перегородка, кріпляться вертикальні бруси. Якщо стіни цегляні, бруси кріпляться дюбелями, якщо дерев'яні – цвяхами.

Від них до підлоги і стелі кріпляться бруски, такого ж розміру, як і вертикальні бруси довжиною 90 сантиметрів. До цих брусків кріпляться вертикальні бруси. Потім до підлоги і стелі кріпляться чергові 90 сантиметрові бруски. До них кріпляться черговий вертикальний брус. І так до протилежної стіни. У місці, де буде встановлюватися дверна коробка, брусок до підлоги не прибивається.

Перегородки в приватному будинку
Перегородки в приватному будинку

До двом вертикальним брусам, в місці, де планується встановлювати міжкімнатні двері, дверна коробка кріпиться. Одна сторона каркаса обшивається статевими шпунтованими дошками.

Друга сторона каркаса обшивається дошками на висоту до 50 сантиметрів. В утворену порожнечу між дошками встановлюють тепло -, звукоізоляційний матеріал, можна пінопласт або мінеральну вату. Встановлюють його відразу на всю перегородку.

Другу сторону перегородки обшивають дошками до кінця. Сторони перегородки готують до покриття обробним матеріалом. Шви між дошками шпаклюються шпаклівкою по дереву. Після висихання вона шліфується. Стіни покриваються білою грунтовкою, це може бути водоемульсійна фарба. Грунтовці дають час висохнути.

ОздобленняПідготовлені стіни покриваються обробним матеріалом, за смаком власників квартири. Це можуть бути шпалери, декоративна штукатурка або ще що-небудь.

До дверної коробки навішується міжкімнатні двері, і прибиваються стельові і підлогові плінтуси, які можуть бути дерев'яні або пластмасові, але під колір оздоблювального матеріалу.

Перегородки в приватному будинку
Після висихання оздоблювального матеріалу, перегородка готова до експлуатації. На неї можна вішати картини, кріпити полиці або уздовж неї встановлювати кімнатну меблі.