Шпалери

Англійський стиль в інтер'єрі елегантна розкіш

Англійський стиль в інтер'єрі елегантна розкіш Прийнято вважати, що англійський стиль складається з вікторіанського і георгіанський напрямку. Обидва цих напрями поважають традиції. Тобто місце легкої та ігрової обстановки займає строгість і елегантність.

Даний стиль вважається досить дорогим, але це не виставляється напоказ, чого не скажеш про бароко. Все залежить від доброго виховання, і акцент робиться на те, щоб господар житла відчував себе в комфорті і безпеці. Купуючи silentagro.md або інших містах, не варто чекати, що вона буде відповідати вашим дизайнерським смакам. Всі роботи необхідно брати на себе.

Англійський стиль в інтер'єрі елегантна розкіш

В англійському стилі перевага віддається більш темним тонам, відтінків охри або теракота. Якщо у вас просторий будинок з великими вікнами і стелями, то вам не доведеться візуально його «збільшувати», тому не страшно застосування темних кольорів. Але, одночасно з цим, щоб не «топити» кімнати мороком, широко використовуються різні джерела світла. І справа піде не тільки з застосуванням однієї люстри, до того ж доведеться скористатися настільними лампами, бра і торшерами. Доповнити атмосферу здатний якісно облаштований камін.

Люстри – вироби, які не тільки несуть освітлення, але також грають роль справжнього твору мистецтва. Найчастіше їх встановлюють у великих приміщеннях, де вони повністю розкривати свій потенціал. Особливо цінуються кришталеві люстри і моделі, стилізовані під старовину, обладнані свічками і підвісками, які переливаються на світлі. Стиль Англії особливо цінує матеріали, виготовлені з натуральних дорогих порід дерева. Колірна гамма кімнат відмінно буде виглядати з дорогими меблями з червоного дерева. Краще всього використовувати масивну меблі, яка притаманна цьому напрямі.

Англійський стиль в інтер'єрі елегантна розкіш
Англійський стиль в інтер'єрі елегантна розкіш

При всій строгості стилю, краще всього використовувати меблі з закругленими краями, яка буде обтягнута якісною тканиною або шкірою. Родзинкою приміщення може стати диван в стилі «Честерфілд».

Не бійтеся «загромаджуватиме» приміщення меблями, при цьому стилі це виглядає зі смаком. Незважаючи на велику зайнятого простору, шпалери необхідно підбирати більш консервативні, не пихаті, з простим візерунком. Велику роль відіграє фактура шпалер, і варто віддати перевагу текстильного варіанту, який є незамінним атрибутом англійського стилю.

Англійський стиль в інтер'єрі елегантна розкіш
Даний напрямок не дуже сприймає використання сучасних виробів, тому, облаштовуючи кухню, краще віддати перевагу вбудовуваної техніки, яка не буде занадто виділятися на загальному тлі. Також не рекомендується використання металевих конструкцій, тому раковину краще вибирати з керамічних моделей. Розкіш повинна відчувати навіть у ванній кімнаті, тому не варто нехтувати люстрами навіть тут, як би дивно це не здавалося на перший погляд. Ванну можна декорувати бронзовою фурнітурою. Щоб досягти максимальної схожості з епохою того століття, можна звернути увагу на старовинну ванну, яка стоїть на левових ніжках.

Впорядкованість – слово, яким можна описати англійський стиль. Даний напрямок відмінно підходить тим, хто любить, щоб все було структуровано і організовано.