Шпалери

Гнучкий камінь властивості та застосування

Гнучкий камінь властивості та застосування Гнучкий камінь – новий, але вже завоював популярність матеріал для ремонту і дизайну. Він володіє масою достоїнств і тому, незважаючи на зовсім не малу ціну, все міцніше входить в наше життя.

Сферою його застосування є дизайн приміщень і фасадів будівель, але, при бажанні, можна знайти застосування гнучкого каменю не тільки в цій сфері.

Характеристика матеріалу

Гнучкий камінь являє собою максимально тонкий зріз каменю пісковику, змішаного з акриловою смолою для найбільшої міцності. Дана суміш нанесена на основу і має природний малюнок і забарвлення. Не повторює природний малюнок, а саме ним і є. Легко згортається в рулон і наноситься на поверхню за допомогою клею, чим схожий на кам'яні шпалери.

Гнучкість цього матеріалу настільки досконала, що може прийняти різні форми. Завдяки цій властивості гнучкий камінь можливо нанести не тільки на рівну поверхню, але і на різні виступи, округлості і кути. Це набагато полегшує ремонтні та дизайнерські роботи. Поверх покриття з гнучкого каменю можна нанести лак.

Гнучкий камінь властивості та застосування
Особливості та переваги:
• Вологостійкий. Водостійкий матеріал, що значно розширює область його застосування.
• Застосовна фотодрук. На такі кам'яні шпалери добре наносяться фрески, картини та фотографії. Це також дає велику свободу фантазії при дизайні приміщення.
Гнучкий камінь – екологічно чистий натуральний продукт, який не містить ніяких штучних добавок і барвників.
• Еластичність і гнучкість. Матеріал настільки еластичний, що може застосовуватися на поверхнях любо форми, створюючи при цьому неповторний і оригінальний дизайн при мінімумі зусиль, тим самим економиться час робіт.
• Різноманітність у виборі. У даний момент видів гнучкого каменю нараховується більш 80. Це зручно і комфортно, можна підібрати камінь під будь-який смак і дизайн.
• Досить великий термін служби для оздоблювального матеріалу. Від 30 до 35 років. Стійкий до впливу навколишнього середовища і механічних пошкоджень.
• Можливість застосування світлодизайну. На полотно наноситься прозорий шар і підсвічується. Це дуже красиво і оригінально виглядає при будівництві і обробці різних гротів, камінів.

Де застосовується гнучкий камінь

Гнучкий камінь властивості та застосування
У дизайні приміщень та облицювання фасадів будинків, будівель, фонтанів. Завдяки своїй водостійкості цей чудовий матеріал з успіхом використовується в обробці ванних кімнат, саун, лазень, басейнів.

Гнучкий камінь не горючий і не боїться різких перепадів температури, що дозволяє застосовувати його в цікавій обробці камінів і печей.

Неповторні декоративні гроти, наповнені хвилясті світлом, підсвічені каміни, світильники та дивовижні фрески, все це дозволить відчути розкіш даного матеріалу.