Шпалери

Стельова плитка з пінополістиролу

Стельова плитка з пінополістиролу Сьогодні є багато різних матеріалів, за допомогою яких можна обробити стелю. Тут можна відзначити натяжна, підвісної стелі, стельові шпалери та ін. Але всі давно знають – самим дешевим і практичним способом обробки стелі можна назвати сучасну плитку, яку роблять з пінополістиролу.

Плитка, виконана з пінополістиролу – унікальний матеріал, який ідеально підходить для обробки стелі kuh-nidubl.ru. Склад цієї плитки такий: дрібні гранули пінопласту, які спресовані дуже щільно. Завдяки цьому стельова плитка з пінополістиролу може бути використана навіть для приміщень, де спостерігається високий рівень вологості.

Також слід зазначити, що ця сучасна стельова плитка має безліч позитивних властивостей: відрізняється чудовою шумоізоляцією, теплоізоляцією. На ринку є два різновиди стельової плитки – вони один від одного відрізняються розмірами гранул (отже, щільність матеріалів також різна).

Стельова плитка з пінополістиролу
Щоб підготувати стелю до процесу обклеювання, його обробляють грунтовкою, поверхню вирівнюють – для цього чудово підходить штукатурка або шпаклівка. Важливо, щоб стеля відрізнявся рівною поверхнею, інакше плитка може недостатньо добре схопитися з поверхнею і мимоволі відклеїтися в майбутньому.

Коли стеля висох, можна братися за монтаж плитки. Як правило, починають клеїти стельову плитку прямо з центру стелі. Так що розмітка виконується безпосередньо з центру. Щоб справити обклеювання стельової плиткою потрібен спеціальний клей, у складі якого відсутні розчинники.

Такий клей можна придбати там же, де і сам матеріал. Клей наносять на плиткову поверхню дуже рівномірно, точковим методом. Після треба почекати пару хвилин – клей повинен злегка підсохнути. Потім стельова плитка притискається до стелі. Вже через 5 хвилин клей висохне, отже, плитка буде дуже щільно притиснута до поверхні стелі. Далі – все те ж саме повторюють з такою плиткою, і так далі.

Крім того, в процесі обробки стелі, стане в нагоді також стельовий плінтус. Даний плінтус, як і обробний матеріал, роблять з пінополістиролу – так що він відрізняється легкою вагою, привабливим зовнішнім виглядом. Цей елемент має наступне призначення: з його допомогою між верхньою частиною стіни і плиткою закриваються стики. По периметру стелі плінтуса клеять тим же самим клеєм, який застосовували для стельової плитки.

Якщо в майбутньому потрібно буде змінити колірне оформлення в приміщенні, стельову плитку з пінополістиролу можна пофарбувати у будь який колір. Головне в цьому процесі – вибрати фарбу на водній основі. В якості інструменту чудово підійде спеціалізований волохатий валик. Він відрізняється м'якою поверхнею, з його допомогою можна фарбувати всі візерунки, які є на плитці.