Шпалери

Класифікація і види шпалер

Класифікація і види шпалер На будівельному ринку представлений широкий вибір шпалер. Всі вони відрізняються своїми технологічними особливостями. Шпалери класифікують по щільності і стійкості до води.

Звичайні паперові шпалери не мають великою практичністю, при впливі води вони легко відклеяться. Водостійкі і миються шпалери є більш витривалими. Протирати їх можна вологою ганчіркою. Самими міцними вважаються шпалери високостійкі. Їх легко чистити, до того ж вони не бояться грубого впливу.

Можна взяти npfort.ru яких обійдеться недорого. Шпалери бувають з рельєфним, глибоким або вдавленим малюнком. По щільності їх поділяють на важкі та легкі. Часто шпалери вигорають, щоб цьому запобігти треба, спостерігати за попаданням сонячних променів на полотно.

Одними з найпопулярніших і недорогих шпалер є паперові. Вони отримали широке поширення через простоту поклейки. Таке полотно служить не довго. Вінілові шпалери складаються з двох оболонок. Завдяки цьому вони більш щільні і добре клеяться на стіни. До того ж здатні приховати невеликі вади поверхні штукатурки. Однак такі шпалери можуть сильно розтягнутися під впливом клею.

Класифікація і види шпалер
Особливої популярності досягли рідкі шпалери, вони довговічні і прості в нанесенні. Цей матеріал можна наносити відразу на бетон або гіпсокартон. При цьому потреба у попередній підготовці не потрібна. Головним плюсом рідких шпалер вважається низька вартість, що дозволяє часто міняти дизайн інтер'єру.

Фотошпалери являють собою папір, нанесеною на ній зображенням. Існує величезна кількість малюнків. Це не просто шпалери, це головний декоративний елемент. Останнім часом дизайнери часто використовують фотошпалери, на одну стіну клеять яскравий малюнок, тим самим роблячи акцент на одному конкретному місці.

Незвичайні велюрові шпалери створять ефект затишку і дорожнечі внутрішнього оздоблення приміщень. На таке полотно малюнок наносять спеціальним велюровим волокном.

Володарі високим рівнем практичності і міцності є бамбукові шпалери. Цей матеріал чудесним чином поєднує в собі співвідношення ціни і якості.

Коркові шпалери виготовляють з кори дуба, потім їх піддають термічній обробці. Дане покриття є екологічно чистим матеріалом. Крім цього володіє високою тепло - і звукоізоляцією. Це не весь перелік шпалер, кожен день ринок пропонує все нові варіанти, здатні задовольнити самого вимогливого споживача.