Як сформувати суху стяжку Перед тим, як приступати до роботи, потрібно ретельно видалити старі будівельні матеріали, навіть перекриття. Після цього потрібно закрити всі отвори і щілини за допомогою цементного розчину.

Детальніше: Як сформувати суху стяжку

Технології будівництва каркасного будинку Зараз будівлі з дерева не втратили своєї популярності. Не дивно, що ряд технологій стали коштувати набагато менше, ніж будівництво з застосуванням цегли.

Детальніше: Технології будівництва каркасного будинку

Цементно-вапняна штукатурка особливості Основним недоліком цементної штукатурки вважається її вагу. З метою зменшення цього параметра її склад доповнюється гашеним вапном.

Самостійне приготування передбачає витримку комового вапна після гасіння протягом 2 тижнів, з метою уникнення здуття при оштукатурюванні поверхні, яке, по-перше, псує зовнішній вигляд, і, по-друге, порушує цілісність структури.

Детальніше: Цементно-вапняна штукатурка особливості

Використання пилососа для чищення ставка в саду Обладнав на своїй прибудинковій території ставок, господар ділянки, з одного боку, зробив свій сад набагато природніше і красивіше, а з іншого – поклав на себе додаткові турботи по догляду за новим ландшафтним елементом.

Детальніше: Використання пилососа для чищення ставка в саду

Монтаж пластикових панелей Практично будь-який будівельний процес відбувається з використанням певних інструментів. Не стане винятком і установка пластикових панелей.

Для цього необхідно мати:

Детальніше: Монтаж пластикових панелей

Як самостійно виготовити з гіпсокартону шафа Іноді людина хоче купити собі шафа, але підбір в магазині нічого не дає – вибрати підходящу модель не вдається. Звичайно, можна звернутися на фірму, що спеціалізується на виготовленні меблів.

Детальніше: Як самостійно виготовити з гіпсокартону шафа

Вибираємо і готуємо інструмент до штукатурних робіт Приступаючи до штукатурних робіт купуємо або виготовляємо інвентар. Насамперед необхідний посудину для розмішування розчину. Він являє собою ящик, зроблений з дерева, з прикріпленими до нього ручками.

Детальніше: Вибираємо і готуємо інструмент до штукатурних робіт

Які бувають будівельні риштування При здійсненні капітальних будівельних робіт не обійтися без спеціального пристосування для безпечної та зручної роботи на різну висоті – будівельних лісів.

Детальніше: Які бувають будівельні риштування

Як зробити кам'яний мангал в саду Кожен власник присадибної ділянки рано чи пізно приходить до бажання отримати постійний мангал, для святкового проведення часу на повітрі: адже споруджувати кожен день тимчасове пристосування у вигляді багаття або кількох цеглин – справа клопітна.

Детальніше: Як зробити кам'яний мангал в саду

Нейлонова метелик www.postroil.com - одне з найбільш популярних засобів кріплення підвісних конструкцій. На ринку існує величезна кількість самих різних «пробок» для фіксації тієї чи іншої деталі практично в будь-якому матеріалі.

Детальніше: Нейлонова метелик