Стіни

Як осушити присадибну територію

Як осушити присадибну територію Однією з умов для досягнення впорядкованості присадибної ділянки – хороше відведення води після сильних дощів або танення снігу. У випадках, коли рівень ґрунтовий води розташовуються досить глибоко, води вбирається сама собою, і ніяких проблем не виникає.

Детальніше: Як осушити присадибну територію

Сучасна венеціанська штукатурка

Сучасна венеціанська штукатурка На сучасному ринку в останній час з'явилось дуже широке розмаїття інноваційних оздоблювальних матеріалів, що відкриває для споживача дуже широкі можливості декоративного оздоблення власного житла або інших приміщень.

Детальніше: Сучасна венеціанська штукатурка

Механізована штукатурка - сучасний ефективний спосіб чорнової обробки стін

Механізована штукатурка - сучасний ефективний спосіб чорнової обробки стін Оштукатурити велику площу всередині або зовні приміщення вручну досить складно. Це довгий і трудомісткий процес, не відрізняється високою продуктивністю праці.

Детальніше: Механізована штукатурка - сучасний ефективний спосіб чорнової обробки стін

Лети, ягідка, в кузовок

Лети, ягідка, в кузовок При зборі малини та інших ягід (особливо дрібних) кожну ягідку доводиться збирати спочатку або в долоню, або в якусь невелику ємність, підвішену на шиї або поясі.

Детальніше: Лети, ягідка, в кузовок

Як сформувати суху стяжку

Як сформувати суху стяжку Перед тим, як приступати до роботи, потрібно ретельно видалити старі будівельні матеріали, навіть перекриття. Після цього потрібно закрити всі отвори і щілини за допомогою цементного розчину.

Детальніше: Як сформувати суху стяжку

Технології будівництва каркасного будинку

Технології будівництва каркасного будинку Зараз будівлі з дерева не втратили своєї популярності. Не дивно, що ряд технологій стали коштувати набагато менше, ніж будівництво з застосуванням цегли.

Детальніше: Технології будівництва каркасного будинку

Цементно-вапняна штукатурка особливості

Цементно-вапняна штукатурка особливості Основним недоліком цементної штукатурки вважається її вагу. З метою зменшення цього параметра її склад доповнюється гашеним вапном.

Самостійне приготування передбачає витримку комового вапна після гасіння протягом 2 тижнів, з метою уникнення здуття при оштукатурюванні поверхні, яке, по-перше, псує зовнішній вигляд, і, по-друге, порушує цілісність структури.

Детальніше: Цементно-вапняна штукатурка особливості

Використання пилососа для чищення ставка в саду

Використання пилососа для чищення ставка в саду Обладнав на своїй прибудинковій території ставок, господар ділянки, з одного боку, зробив свій сад набагато природніше і красивіше, а з іншого – поклав на себе додаткові турботи по догляду за новим ландшафтним елементом.

Детальніше: Використання пилососа для чищення ставка в саду

Монтаж пластикових панелей

Монтаж пластикових панелей Практично будь-який будівельний процес відбувається з використанням певних інструментів. Не стане винятком і установка пластикових панелей.

Для цього необхідно мати:

Детальніше: Монтаж пластикових панелей

Як самостійно виготовити з гіпсокартону шафа

Як самостійно виготовити з гіпсокартону шафа Іноді людина хоче купити собі шафа, але підбір в магазині нічого не дає – вибрати підходящу модель не вдається. Звичайно, можна звернутися на фірму, що спеціалізується на виготовленні меблів.

Детальніше: Як самостійно виготовити з гіпсокартону шафа