Стіни

Як закрити труби в туалеті

Як закрити труби в туалеті Навіть самий цікавий яскравий дизайн ванної кімнати можуть зіпсувати потворно стирчать труби різних комунікацій. Багато хто стикався з питанням, як закрити труби в туалеті.

Іноді навіть перепланування з заміною труб не дозволяє повністю замаскувати їх. Тим більше, слід пам'ятати про необхідність забезпечення вільного доступу до всіх основних вузлів (люків і вентилів). Будь-які комунікації застарівають або може статися форс-мажор (наприклад, поломка змішувача), що вимагає терміново перекрити воду. При відсутності вільного доступу, вам доведеться розкривати стіну, що є не найкращим варіантом.

Отже, для приховування комунікацій необхідно придумати конструкцію, яка б забезпечила простоту і швидкість доступу до них і, до того ж, гармонійно вписувалася в інтер'єрне рішення санвузла. Для чого ми закриваємо труби в туалеті? Існує думка, що це – зайві клопоти. Але, при наявності труб простір не буде виглядати естетично. Подивіться на різні фото прикладів оформлення санвузлів – неспрятанные комунікації завжди відчутно псують враження. Найбільш раціонально закрити труби в туалеті гіпсокартоном, універсальність застосування якого при проведенні внутрішніх оздоблювальних робіт є незаперечною. З гіпсокартону можна досить швидко спорудити легко разбираемую конструкцію, яка в екстреній ситуації забезпечить вам швидкий доступ до основних комунікаційних вузлів. Зазначимо, що таке рішення є не тільки оптимальним, але і внаслідок невисокої вартості матеріалів, економічно ефективним.

Як закрити труби в туалеті
Як закрити труби в туалеті

Вибір гіпсокартонної конструкції, враховуючи її собівартість і комфорт використання, безсумнівно, виграє перед використанням кахлю або кам'яних панелей. Оптимально буде створити маскувальний короб і оснастити його спеціальної дверцятами, наявність якої дозволить виключити необхідність повного демонтажу. Візуально труби каналізації в загальному не відрізняються естетикою. Як би акуратно не намагалися підвести вони достатньою мірою псують інтер'єр приміщення будь-якої площі. Можливості, які дають нам сучасні будівельні матеріали дозволяють не тільки сховати трубу, але і забезпечити функціональність створюваної конструкції.

Найлегше закрити каналізаційну трубу в туалеті простий гіпсокартонної конструкцією, але набагато ефективніше перетворити її в шафку для зберігання різних господарських предметів. Фото різноманітних варіацій організації шафок, приховують труби, можна знайти в інтернеті. Варіацій на тему, як замаскувати труби, безліч. Основні відмінності полягають у тому, яким чином організований доступ до труб і з якого матеріалу виконана маскування. Як варіант, закриваємо труби в туалеті пластиком – отримуємо красивий короб, який до того ж не боїться вологи. Дане якість пластика важливо в приміщеннях з підвищеною вологістю, а адже саме такими є ванна кімната і туалет.

Як закрити труби в туалеті
Як закрити труби в туалеті

Маскування труб в туалеті

У стандартних будинках комунікаційна розводка однакова і, як правило, розташовуються труби біля дальньої стіни внизу з різних сторін. Проходить в даному місці не тільки стояк каналізації. Там зазвичай прокладені труби подачі води. Труби, горизонтально розташовані внизу, маскуються з використанням гіпсокартону або фанери. При створенні маскувальною конструкції, необхідно передбачити наявність отвори для доступу до кранів і вентилів. Після установки на місце на таку конструкцію кладуть плитку.

Отримана, таким чином, сходинка стане вам відмінною поличкою і ви завжди знайдете, що поставити на неї. Вертикально розташовані www.stroymetall.ru дають можливість господареві квартири проявити свою фантазію і кмітливість. Як раціонально облаштувати це простір, щоб домогтися ефекту маскування і створити при цьому додатковий шафка, який в господарстві завжди знайде своє застосування.

Як закрити труби в туалеті
Як закрити труби в туалеті

Головне — розрахувати міцність створюваної конструкції і зробити надійні кріплення полиць, враховуючи які предмети імовірно ви плануєте туди поставити. Якщо у вас суміщений санвузол невеликої площі, обладнання такого шафки стає більш актуальним і дозволяє не навішувати додаткові шафи. Дизайн подібних маскувальних шаф може бути найрізноманітнішим. Вони можуть закритого або відкритого типу, з звичайної дверцятами або ролетами.

При виборі оформлення для маскувального шафки слід розглядати питання, яку мету ви переслідуєте: маєте намір забезпечити максимальну доступність важливих вузлів комунікаційної системи або ж добитися максимальної естетичності. Виходячи з поставлених завдань проводиться подальше оформлення.