Стіни

Будівництво будинків

Будівництво будинків Придбано ділянку і хочеться обзавестися нерухомістю за містом? При цьому бажано, щоб будівництво було не витратним, а житло при цьому, просторе та комфортне.

Чи можливо зробити це?

Такий сервіс, як ecobud.kiev.ua надається клієнтові після того, як здійснюється домовленість сторін. Безумовно, можна з замовником зв'язатися онлайн, а після підготовчого етапу будівництва, безпосередньо приступити до цього непростого, але захоплюючого процесу.

Як недорого побудувати будинок.

1) Слід визначитися, на які сезони передбачається проживання. Тип майбутнього будинку залежить від цього. Так, бувають такі типи будинків:

Будівництво будинків
- Дачний або садовий – маловитратний варіант, так як відсутня капітальне утеплення та опалення.

- Будинок постійного проживання. Повинен мати стабільну температуру, при максимальному зниженні зовнішньої температури повітря. Такі будинки стоять дорожче.

2) Потрібно вибрати основний матеріал для будівництва. Зазвичай це цегла або деревина. Стіни з цих матеріалів мають рівну товщину і хороші термоізоляційні властивості, однак дерево дешевше.

3) Потрібно визначити ширину і глибину фундаменту, з урахуванням ваги і довжини споруди.

4) Дерев'яні стіни включають в себе наступні типи: каркасний, брущатий, дерев'яний.

Каркас найдешевший варіант, однак, підходить тільки для будинку з сезонним проживанням, так як для постійного, потрібно ретельне утеплення.

Брущатий будинок зажадає більше матеріалів і праці. Така будова сильно продуваемо, особливо в кутах, тому бажано використовувати брус для дачного будинку або добре утеплювати. Найдорожчий і надійний будинок з колоди.