Стіни

Що таке рідкий пінопласт

Що таке рідкий пінопласт Сучасні технології зробили крок далеко вперед і для утеплення приміщень можна на вибір використовувати різні матеріали. Одним з них є рідкий пінопласт.

Саме про нього ми поговоримо в цій статті. Цей матеріал простий в обігу, універсальний і має порівняно недорогу вартість. Виготовляється рідкий пінопласт в балонах, які можна знайти в магазині.

У масштабі зведення будівель піна виготовляються на будівельному майданчику за допомогою спеціального обладнання. Пінопласт підійде практично для будь-яких поверхонь. Він заливається в порожнині, а після затвердіння стає відмінним захистом від холоду і протягів. Досить 10 см рідкого пінопласту, для того щоб вирішити ваші проблеми. До порівняння для такого ж ефекту необхідно 2,5 метра цегляної стіни або 20 сантиметрів мінеральної вати.

Що таке рідкий пінопласт
Рідкий пінопласт порівняно зі схожими матеріалами для утеплення має ряд переваг. Він екологічний, не піддається руйнуванню вологою, довговічний, пожежобезпечний. Крім теплозахисту має звукоізоляційні властивості. Для використання матеріалу не потрібно готувати поверхню, він проникає в будь-які щілини і тріщини, стаючи надійним захистом.

Утеплювач ви без зусиль знайдете в будівельному магазині за досить низькою ціною. Доступність матеріалу дозволяє використовувати його в домашніх цілях. Рідкий пінопласт в сучасному будівництві використовують практично скрізь. Для утеплення дахів, стін, заповнення опалубков, для створення звукоізоляції і багато іншого. Використавши цей матеріал, ви не пошкодуєте про своє рішення. Вдалого ремонту!