Стіни

Вибір ділянки для зведення дерев'яного будинку

Вибір ділянки для зведення дерев'яного будинку Це хоч і не проста задача, але цілком здійсненна. Головне дотримуватися географію розташування майбутнього будинку: не будувати там, де підвищена вологість.

Сюди можна віднести, в першу чергу, болотисту місцевість і грунт, з підвищеним вмістом солончаку.

Хоча, останнім часом, таку землю зазвичай піддають дренажу. Під час будівництва потрібна техніка, може стати необхідністю ngtrans.ru для використання їх в процесі робіт.

Вибір ділянки для зведення дерев'яного будинку
Іноді, вся вода все одно не йде. Можливо, що з-за цього, не вийде зберігати продукти у льоху, де буде зберігатися вогкість, протягом тривалого часу. Цього можна уникнути, якщо будувати будинок на пагорбі, тоді талі води, навпаки, будуть стікати вниз, де їх, за допомогою облаштування спеціального жолоби, можна відводити в бік від будови. Особливу увагу до грунту, це не просто примха, тут має вплив на безпеку і комфорт.

Адже збудоване житло, з часом дає усадку, тому, грунт повинна витримати такі навантаження. У теж час, деревина набагато легше, ніж який-небудь інший будівельний матеріал, і не створить великого тиску на фундамент. Однак, якщо в ґрунті є велика кількість води, яке не врахували при проектуванні, то вона швидше наситить стіни, що несприятливо позначиться на якості деревини. У низинах, будинки будувати небажано, так і на сильно великий височини, теж.

Тут може позначитися незручність, використання колодязів питної води, вона буває, що залягає, в таких випадках, дуже глибоко. Краще вибирати рівномірну площину, але з твердим грунтом, а не однієї глиною. Наслідки її знаходження, поблизу поверхні землі, може створити додаткові проблеми, у вигляді переміщення по прибудинкової території.