Стіни

Teka Aria 80 E

Teka Aria 80 E Це класичний варіант кутовий мийки - місткий основна чаша і об'ємна додаткова для розморожування продуктів, рифлене крило. Високий бортик захищає www.postroil.com від крапель води.

До речі, розміщувати мийку можна не тільки в кутку кухонного гарнітура, але й уздовж стіни (при ширині бази не менше 60 см).

Aria 80 E зроблена з тегранита (Tegranit), що складається на 80% з природного www.postroil.com і на 20% з акрилових єднальних смол і різних добавок, що забезпечують виробу надійність і зносостійкість.

Теграніт ідентичний за споживчими характеристиками фраграниту Franke, силграниту Blanco і композитним матеріалам інших компаній. Від пролитих фруктових соків, чаю, кави, червоного вина на ньому не залишається ніяких слідів. Він не боїться високих температур, витримуючи до 280 градусів Цельсія, стійкий до ударів і подряпин.

Teka Aria 80 E
Модель випускається в 10 кольорах: бежевий, білий, сріблястий, зелений, синій, «топаз», «агат», «антрацит», «базальт», «аквамарин». В комплект входить коландер з нержавіючої сталі і система зливу.

У мийці є отвір під www.postroil.com, який купують додатково: в асортименті Teka є змішувачі, покриті емаллю під теграніт, що відповідає кольору мийки. Також в якості додаткових аксесуарів пропонуються дерев'яна обробна дошка і кошик для посуду.

Aria 80 E - мийка середнього класу, «вища серед рівних», зручна, практична і сучасна.

vertikal.ua це дуже складний процес, і довіряти його не професіоналам не варто. Тому довірте цю роботу професіоналам з компанії vertikal.ua