Стіни

Особливості просочувальної гідроізоляції

Особливості просочувальної гідроізоляції
Волога здатна поступово вивести з ладу навіть самі міцні будівлі, тому в будівництві застосовують різні види гідроізоляції. Будівельні вироби, що мають пористу структуру, дуже часто обробляються просочувальної гідроізоляцією, що відрізняється високими показниками по причині своєї особливості вступати в хімічну сполуку з оброблюваною поверхнею.

Це досягається наявністю в просочуванні активних елементів, особливо дієвих на бетонних, азбестоцементних і вапнякових підставах. Крім них, у складі речовини присутній дрібний пісок і цемент. Особливо зручний такий спосіб гідроізоляції при проведенні реконструкцій будівель і приміщень, адже в такому випадку не завжди доцільно розбирати перекриття та стіни для закладки пластової вологозахисту. А кристали просочення здатні проникати на глибину до 50 сантиметрів, і утворювати монолітний водонепроникний шар. При цьому він стає перешкодою не тільки для води, але і для інших рідин – кислоти, луги, різних масел.

Просочувальна гідроізоляція має цілий ряд переваг:

• Може використовуватися як для роботи всередині приміщень, так і для приховування фасадів. Напрямок руху вологи при цьому не має ніякого значення.

• Гідроізоляцію наносять на вологе підстави, що дає можливість не чекати їх висихання. При цьому робота з нею не має ніяких складнощів – гідроізоляцію можна наносити як пензлем, так і методом обприскування.

• Просочення не містять шкідливих токсичних речовин: навіть при попаданні в питну воду не потрібно особливо турбуватися за збереження свого здоров'я. До того ж, матеріал не горить і не вибухає при прямому контакті з вогнем.

Особливості просочувальної гідроізоляції

• Оброблені просочувальною гідроізоляцією підстави володіють паропроникністю, тому ефекту «закупорки» не виникає. До того ж, навіть якщо існує постійний вплив вологи, це не порушує ізоляцію, адже це не служить до припинення хімічних реакцій, в результаті бетон «заліковує» сам себе.

• Технічні властивості речовини дають можливість застосовувати його як на новобудовах, так і в разі проведення реставраційних робіт різного обсягу. При цьому створений вологозахисний шар дуже довговічний: по суті, термін його служби дорівнює терміну служби самої конструкції.

Найзручніше просочувальної гідроізоляцією обробляти свіжі бетонні споруди. При проведенні реконструкцій доводиться забезпечувати доступ до капілярах підстави через очищення від штукатурки і знежирення. Не рекомендується використовувати просочувально гідроізоляцію на матеріалах, що володіють низьким рівнем водопроникності – це призведе до втрати часу і фінансів.