Стіни

Види вуличних обігрівачів

Види вуличних обігрівачів Часто буває, що холоду наступають раніше, ніж закінчується дачний сезон: так і влітку вечора бувають досить прохолодними. Допомогти вирішити цю проблему покликані вуличні обігрівачі, здатні зробити більш комфортним зростання і плодоношення теплолюбних рослин, зберегти розсаду у разі легких морозів, забезпечити комфорт для курчат.

Також з їх допомогою можна зробити більш комфортної зони відпочинку або альтанку на дачній ділянці, якщо вечір видався не дуже теплим. Взимку таким пристроєм можна розтоплювати лід на доріжках, після чого їх чистка проводиться дуже просто.

Як правило, у продажу найчастіше зустрічаються вуличні обігрівачі двох видів:

1. Інфрачервоні. Особливістю цих приладів є те, що під час їх роботи за рахунок дії інфрачервоного випромінювання відбувається нагрівання безпосередньо предметів, на які вони спрямовані: це дає можливість ефективно використовувати вуличний обігрівач навіть у разі противного вітру. Виготовляються такі обігрівачі в різних формах: це може бути стійка, або парасольку, або просто панель, яку вішають на стінку або стовпчик. Найпоширеніша потужність вуличних приладів для нагрівання – 2кВт, вона дозволяє досить ефективно здійснювати обігрів в радіусі 2-3 метри, без собою навантаження на електромережу. Вирішальне значення для тривалості терміну експлуатації має матеріал оболонки нагрівальних елементів. Найдорожчі моделі виготовляються з кварцу, але і термін експлуатації таких елементів обмежується трьома роками. Більш підходящим варіантом є керамічні і металеві нагрівачі, тим більше, їх можна з успіхом застосовувати не тільки на вулиці, але і для обігріву приміщень, що теж важливо для дачі. Для відпочинку на вулиці особливо зручний обігрівач у формі парасольки, здатний зігрівати простір навколо себе.

2. Газові. Конструкція самого простого газового нагрівача для вулиці складається з корпусу, верхня частина якого має вигляд колби із скла, а нижня – закрита основа, де ховається газовий балон і пульт управління. Колба зазвичай має висоту майже 1,5 метра, а тепло поширюється навколо через повітря і інфрачервоне випромінювання, яке утворює сітка, спеціально вбудована навколо колби. Радіус дії газового обігрівача безпосередньо залежить від розміру конусовидного відбивача, розміщеного на верхівці

Види вуличних обігрівачів
пристрою. При виборі відповідного газового обігрівача переважними виглядають моделі з коліщатками, мають хорошу запобіжну систему на випадок витоку газу або падіння обігрівача.

Однією з не менш поширених різновидів вуличних газових обігрівачів є каталітичні, згорання газу в яких відбувається в каталізаторах платинового типу. Виділення тепла здійснюється через спеціальну сітку, нагрівається до високої температури. В якості захисту поверх неї монтується спеціальна захисна решітка. Перевагою цього приладу є те, що крім вулиці, він може застосовуватись і всередині будинку. Перевагою каталітичного вуличного обігрівача є те, що він може працювати як на газі, так і на бензині.