Стіни

Вибираємо і готуємо інструмент до штукатурних робіт

Вибираємо і готуємо інструмент до штукатурних робіт Приступаючи до штукатурних робіт купуємо або виготовляємо інвентар. Насамперед необхідний посудину для розмішування розчину. Він являє собою ящик, зроблений з дерева, з прикріпленими до нього ручками.

Розміри скриньки вибираємо так, щоб зручно було розмішувати розчин міксером або вручну.

Велику популярність придбали prostokotel.ru, які можна придбати на prostokotel.ru. Ящик можна замінити металевою або іншою щільною пластикової ємністю.

Штукатурний молоток - інструмент для набивання драниц, металевої сітки. Бучерда - це металевий молоток, яким наносять невеликі і не дуже глибокі поздовжні борозни на стіни (насічки), щоб штукатурка краще зчепилася з поверхнею. Обидві сторони бучерды мають зубчики або на них нанесена спеціальна насічка. Бучерда застосовується на цегляних, кам'яних і бетонних стінах, їм же обробляють декоративну штукатурку, якщо розчин затвердне. Для цієї ж мети використовують і зубило. Сучасні обробники в цій ситуації тепер застосовують дриль з перфоратором.

Вибираємо і готуємо інструмент до штукатурних робіт
Кельма використовується для перемішування матеріалів і розчинів, накладення розчинів на кельму, напуску розчину з кельми на стіну і намазування. Робоче полотно кельми становить 220 мм.

Говорячи про штукатурної лопатки, необхідно згадати, що висота коліна цього інструменту повинна складати 5 см. Не більше і не менше. Якщо воно менше, це може призвести до пошкодження руки, а якщо більше – до незручності в роботі. Штукатурну лопатку можна використовувати в різних видах роботи: підготовляючи поверхню, видаляючи стару штукатурку; при виконанні самого штукатурення (замішуючи розчин); у процесі обробки (загладжуючи поверхню); при виконанні ремонту (розширювати тріщини).

Кельма - це дерев'яний щит розміром 40Х40 см з ручкою посередині. Замість дощок для підготовки кельми можна використовувати фанерний квадрат 40X40 див. На кельму накладається розчин для подальшого перенесення до поверхні, що штукатуриться. За допомогою кельми розчин можна наносити на стіну.

Напівтерткою намащують і розрівнюють розчин. Складається вона з полотна і ручки. Терки служать для затирання штукатурки. Для отримання більш якісної і гладкої поверхні штукатурки до тертці кріплять повсть.

Правило - це довгий (один - два метри) брусок з дерева. Правила використовують для вирівнювання розчину на поверхні та перевірки якості штукатурного шару. Тому брусок повинен бути рівним і гладко выструганным з усіх боків. Зараз правила виробляють і з інших матеріалів.