Стіни

Як правильно купити відбійний молоток особливості вибору оптимальної моделі

Як правильно купити відбійний молоток особливості вибору оптимальної моделі Відбійний інструмент, що володіє високою силою удару, застосовується для виконання різних операцій при будівництві, ремонті дорожнього покриття та прокладання інженерних комунікацій.

Широкий асортимент спеціалізованого обладнання, розрізняються по конструктивному виконанню, вазі і розмірам, дозволяє купити пневматичний відбійний молоток, який володіє необхідними експлуатаційними характеристиками.

Різноманітність застосування

Популярність пневматичних відбійних молотків заснована на можливості автономного застосування обладнання при виконанні робіт далеко від стандартних інженерних комунікацій. Використання пересувного компресора забезпечує гарантовану мобільність відбійного обладнання, яке використовується при ремонті дорожніх покриттів, ремонту та прокладання всіляких комунікацій, а також при демонтажі застарілих конструкцій.

Універсальний відбійний інструмент застосовується для виконання широкого спектру технологічних операцій:

 • Демонтажу ділянок асфальтованих або бетонних покриттів;

 • Розпушення скельного грунту при земельних роботах;

 • Розколювання масивних брил льоду;

 • Демонтаж цегляних стін;

 • Демонтажу залізобетонних конструкцій;

 • Створення вентиляційних каналів;

 • Формування технологічних отворів;

 • Виконання аварійно-рятувальних операцій.
 • Можливість заміни робочого елемента дозволяє значно розширити функціональні можливості та сферу застосування популярного пневматичного інструменту. Загострені списи, а також наконечники у формі лопатки або зубила, використовуються для максимально ефективного виконання запланованих операцій.

  Параметри, що забезпечують правильний вибір

  При виборі оптимальної моделі інструменту враховується показник величини енергії удару, що визначає здатність інструменту руйнувати високоміцні монолітні конструкції. При регулярному виконанні робіт в умовах обмеженого простору доцільно придбання компактного і відносно легкого інструменту з енергією удару 30 Дж.

  Відбійний молоток з енергією удару 40 Дж застосовується для успішного виконання більшості стандартних технологічних операцій. Більш важкі і потужні пристрої, розвиваючі енергію удару 50 Дж, орієнтовані на успішне виконання демонтажних операцій, пов'язаних з руйнуванням високоміцних і особливо жорстких матеріалів.

  Додаткові функціональні характеристики забезпечують зручність регулярного застосування інструменту. Вбудовані глушники мінімізують шумове вплив на оператора при експлуатації обладнання. Спеціальна віброзахист виключає ризик виникнення професійних захворювань у виконавців робіт. Антикорозійне покриття охороняє металевий корпус від корозії при високій атмосферної вологості.