Стіни

Газобетонні блоки

Газобетонні блоки Сьогодні в будівельній галузі використовуються найрізноманітніші матеріали, які користуються широкою популярністю і є по-справжньому затребуваними.

Можна зробити www.teplogradn.ru, що досить економічно і ефективно.

Газобетонні блоки відносяться саме до таких матеріалів. Випускаються вони на заводі, а на майданчик, де йде будівництво, привозяться вже повністю готовими. У процесі їх виробництва в спеціальній ємності змішуються в певних пропорціях вода, пісок кварцу, цемент, вапно та гіпс у вигляді каменю. Алюмінієва пудра в якості газоообразователя. Та суміш, яка в підсумку виходить, поміщається в спеціальну камеру, де волого. Тут вона добре піднімається, і на ній у великій кількості утворюються пори.

Потім весь масив акуратно розрізають на плити або блоки необхідного розміру. Цей процес виконується спеціальним обладнанням високотехнологічного рівня. Потім газобетон відправляють в автоклавні печі, де на нього чиниться тиск пари, що сприяє його затвердіння. Блоки знаходять потрібну щільність і необхідну міцність. Всі блоки, які виготовляються на заводах, мають сертифікованими якостями.

Цей тип блоків оптимальний для будівництва приватного характеру. Застосовуючи їх, можна швидко і без особливих зусиль звести стіни. Важать блоки небагато, приблизно 30 кілограм.

Газобетонні блоки
Такі блоки зручні для будівництва, так як їх розміри точно визначені. Для скріплення в процесі кладки застосовується спеціальний клей. Це допомагає отримати зовсім невеликі шви. Стіни мають практично монолітну структуру. Оскільки розміри блоків точні, то виходять просто ідеальні стіни, які не вимагають вирівнювання за допомогою штукатурки. Їх відразу ж можна облицьовувати плиткою.

Ці блоки дуже міцні, їх структура щільна, не схильні вони до дії вогню. Завдяки їх використанню, в будівлі створюється дуже сприятливий мікроклімат. Також такі блоки ніколи не вражає грибок, комахи і інші мікроорганізми, не страшні їм і опади. Газобетонні блоки добре зберігають тепло, перешкоджають проникненню шуму, не схильні до дії вологи, випромінювання ультрафіолету і холоду. Зазначимо, що такі блоки екологічно чисті, мають відмінну якість, повністю безпечні при будівництві. Вони повною мірою відповідають усім вимогам, які пред'являються сьогодні до матеріалів для будівництва.