Стіни

Монтаж теплих підлог

Монтаж теплих підлог Існують різні системи обігріву, але однією з найбільш популярних в наші дні є «тепла підлога». Водяний і електричний види підлог існують в даний час. Пристрій таких типів підлог досить просте і між їх монтажем є багато спільного.

Провести www.teplokabel.ru можуть спеціально запрошені професіонали, які мають досвід такої роботи. Перед початком збиральних робіт електричного статі, повинна бути прорахована потужність нагрівального кабелю і його необхідну кількість. Вся кімната звільняється від меблів, видаляється старе покриття, вирівнюється основу. Якщо необхідно – виконують цементну стяжку, але шар не повинен бути товстим. Встановлюється на стіні електричний термостат, який регулює температуру нагрівання.

Монтаж теплих підлог
Поліетиленова плівка – це гідроізоляційний матеріал, потім слід теплоізоляційний шар, що укладається фольгою вгору, а стики пінофол з'єднують будівельним скотчем. Після чого слід армуюча сітка для міцності стяжки, укладається нагрівальний кабель. У спеціальній трубі встановлюється термодатчик. Перевіряється правильність монтажу і з'єднань, і тільки тоді виконується стяжка. А після повного її висихання укладають декоративне покриття.

При монтуванні теплої підлоги з водяною системою, використовується бетонний режим монтажу. Готується основа підлоги, використовується пятимиллиметровая арматура, укладаються труби на підлогу і виводять до колекторному шафі з встановленим вентилем. Перевіривши з'єднання, підлогу заливають цементною стяжкою. А після її висихання, укладають підлогове покриття.