Стіни

Ванни NOVITEK

Ванни NOVITEK Ванни NOVITEK, виготовлені у Фінляндії фірмою AQUA-NOVITEK OY, зараз активно продаються в Росії. Як правило, це практичні ванни з середньою функціональною насиченістю і відносно невисокою ціною (за мірками www.postroil.com, звичайно).

NOVITEK ULTRA - одна з таких моделей, розрахована на невелике приміщення. Також хочу зауважити, що багато remontbox.ru ставлять своїм клієнтам такі ванни.

Це невелика www.postroil.com з зручною похилою спинкою і комфортними підлокітниками, які дозволяють спокійно розслабитися під теплими струменями води. Цих струменів, до речі, всього 6 -всі вони б'ють з бічних стінок. Металеві форсунки направляють воду туди, куди захоче власник: вони легко обертаються навколо своєї осі.

Так що при бажанні можна, наприклад, приділити особливо велику увагу одному-двом ділянкам тіла, яким масаж потрібно повітря - його частку можна змінювати з допомогою простого регулятора, поміщеного на стінці. Крім шести форсунок для води, www.postroil.com обладнана вісьмома розпилювачами повітря, які й змушують воду вирувати.