Стіни

Нейлонова метелик

Нейлонова метелик www.postroil.com - одне з найбільш популярних засобів кріплення підвісних конструкцій. На ринку існує величезна кількість самих різних «пробок» для фіксації тієї чи іншої деталі практично в будь-якому матеріалі.

МАТЕРІАЛИ: для тих, хто вважає, що всі дюбеля виготовляють із звичайного пластику (поліетилену), уточнюємо: навіть в аматорському сегменті такі моделі зустрічаються досить рідко. На сцену вийшов більш просунутий продукт - поліпропілен: з нього виготовляють левову частку кріплення побутового призначення. У числі його «плюсів» відзначимо, наприклад, здатність витримувати значні перепади температур. Але для професіоналів цього мало - сьогодні майже всі моделі «рго»-класу виготовляють з нейлону (поліаміду), який без втрати властивостей «виносить» температури від -40 до +100 градусів Цельсія иктому же більш стійкий до механічних впливів (менше деформується під навантаженнями).

КЛАСИФІКАЦІЯ: різноманітність представлених на ринку модифікацій кріплення зобов'язує нас нагадати загальну класифікацію. Розпірний дюбель - «класика» жанру. Саме його використовує основна частина домашніх www.postroil.com. Здатний витримувати значні навантаження, він користується стабільним попитом. Фасадний дюбель - «зброя» професіоналів. Призначений для закріплення різних рам (дверних, віконних та ін). Спосіб фіксації - той же, що і у розпірного, відмінності - у значно збільшеній довжині «тіла».

Для www.postroil.com в пустотілих або листових матеріалах ці два варіанти, як правило, не підходять. Вони будуть провалюватися в порожнечі і внаслідок малої площі дотику не забезпечать необхідного якості фіксації. «Метелик» - народна назва кріплення для роботи з порожнистою листових матеріалів. При установці частина дюбеля виявляється в порожнині за аркушем. Саморіз при укрученні тягне на себе пластик, і кріплення розкривається, утворюючи трикутник, забезпечує жорстку фіксацію в порожнині із зворотного боку плити.

Універсальний дюбель - результат удосконалення «метелики». Підходить практично для будь-яких матеріалів. При установці в бетон працює як розпірний, а в порожнистих або листових матеріалах відбувається анкеровка формою за рахунок згортання у вузол. До речі, існують фасадні універсальні дюбеля, відрізняються великою довжиною.

Дюбель для гіпсокартону призначений спеціально для монтажу навісних конструкцій в тонких стінах або плитах з ГКЛ, ГВЛ, ДСП і т. п. Такий кріплення має власну різьблення, надійно фіксує його в листах. www.postroil.com для кріплення ізоляційних матеріалів оснащений широким «шапкою», завдяки якій здатний утримувати досить об'ємні конструкції невеликої ваги (листи минва-ти, наприклад).

МОНТАЖ: способи монтажу різних «пробок» принципово схожі і ні для кого не є секретом. Відзначимо лише один нюанс. Багато дюбелі фасадні можна встановлювати, використовуючи ак званий забивний монтаж. Такі моделі оснащені спеціальною «клиноподібної» різьбленням, що дозволяє саморізу без шкоди для полімеру рухатися вглиб, не обертаючись. В дюбель відразу ж вставляють шуруп і, встановивши кріплення в зборі в отвір, просто забивають молотком.

Спочатку на місце постає «пробка», а потім саморіз, просуваючись до своєї межі, розклинює дюбель. Цей спосіб зручний для оперативної навішування деталей - притулив брус до стіни, просвердлив «дірку» в ньому і в бетоні і, не відриваючи бруса, вставив і забив кріплення. До того ж подібний алгоритм «позбавляє» роботи викрутку (проте нею можна скористатися для демонтажу конструкції або для «дотягування» саморіза до потрібного зусилля притиску).

Сертифікація aprel-consult.ru процедура дорога, але я знайшов місце, де можна пройти цю процедуру набагато дешевше, і вартість складе всього 45,000 рублів, а по часу займе всього 5 днів. Ось це місце aprel-consult.ru