Стіни

Як сформувати суху стяжку

Як сформувати суху стяжку Перед тим, як приступати до роботи, потрібно ретельно видалити старі будівельні матеріали, навіть перекриття. Після цього потрібно закрити всі отвори і щілини за допомогою цементного розчину.

Суміші та їх застосування

Крім того, можна використовувати і спеціалізовані суміші. Також потрібно видалити поверхню від різноманітного сміття. Після можна замовити укладання кахлю, де вам запропонують кваліфіковані послуги.

Після цього потрібно взяти лазерний рівень і з його допомогою відзначити висоту, на якій буде знаходитись межа підсипання. Як правило, товщина підсипання становить від чотирьох до семи сантиметрів.

Як сформувати суху стяжку
Як сформувати суху стяжку

Для того щоб убезпечити суху стяжку від проникнення вологи, необхідно прокласти поліетиленову плівку, пергамін або будь-який інший матеріал, з допомогою якого і буде сформований гідроізоляційний шар. При цьому краї повинні бути наброшены, приблизно, на п'ятнадцять сантиметрів. Крім того, вони повинні розташовуватися на стіні на десять сантиметрів.

Між собою полотна можна склеїти за допомогою бітумної мастики. Цим же складом варто обмазати і ту частину листів, які розташовані біля стіни. Далі потрібно виконати підсипку, використовуючи для цього мелкофракционный керамзит або ж кварцовий пісок.

Звукоізоляція

Як сформувати суху стяжку
Для того щоб підвищити якість звукової ізоляції, можна застосувати листи, виконані з пінополістиролу. При цьому укладати їх треба таким чином, щоб не було отворів. У тому випадку, якщо до підлогової поверхні не пред'являється особливих вимог, то підсипку можна і не використовувати.

По периметру має бути отвір, розмір якого повинен складати приблизно один сантиметр. Це дає можливість виключити надалі спучування поверхні. Отвір заповнюється мінеральними матеріалами. Після цього поверхню розрівнюється за допомогою підсипання.

Для подальшої укладання стяжки, потрібно застосовувати листи з фанери або ж гіпсового волокна. Спочатку потрібно покласти перший шар. Після цього можна накласти другий, при цьому стики не повинні збігатися. Листи в обов'язковому порядку повинні бути промазані спеціальною мастикою. Також закріпити їх можна за допомогою саморізів.