Стіни

Використання пилососа для чищення ставка в саду

Використання пилососа для чищення ставка в саду Обладнав на своїй прибудинковій території ставок, господар ділянки, з одного боку, зробив свій сад набагато природніше і красивіше, а з іншого – поклав на себе додаткові турботи по догляду за новим ландшафтним елементом.

Одне з головних заходів у цьому плані – чистка штучного водоймища, адже природна фільтрація в даному випадку відсутня. Існує ручний та механічний метод чищення садового ставка: в останньому випадку застосовується спеціальний водний пилосос.

За допомогою водяних пилососів проводиться чистка штучного ставка від всіляких забруднень: конструктивно даний агрегат повністю повторює звичайний пилосос. Він всмоктує воду через шланг, проводить її через систему фільтрів, і зливає вже в очищеному вигляді. Дані пристрої дуже універсальні і можуть застосовуватися для прибирання на поверхні, наприклад, для збору листя.

Існує кілька модифікацій водних пилососів:

1. Ручні. Самий недорогий варіант, що має скіммер, набирає і фільтрує воду, і щітку для прибирання дна і стінок водойми: з її допомогою можна чистити їх від мулу і обслуговувати окремі елементи ставка. Прибирання плаваючого на поверхні води сміття в даному випадку здійснюється за допомогою спеціального сачка. Ручні пилососи досить прості у використанні, коштують недорого, однак, при роботі з ним доведеться повозиться, так як процес прибирання проводиться ручним пристосуванням не дуже швидко.

2. Напівавтоматичні. Автоматична щітка в таких водних пилососах значно полегшує процес чищення дна, а наявність регулятора дозволяє управляти водними потоками. При виготовленні подібної щітки використовується еластичний матеріал, що дозволяє їй присмоктувати до дна, збільшуючи ефект прибирання від мулу і скупчилася бруду. Проте весь процес прибирання вимагає безпосереднього контролю. Напівавтоматичний водний пилосос здатний обслуговувати водойми з різною глибиною та обсягу. Прибирання

Використання пилососа для чищення ставка в саду
проводиться достатньо, при цьому швидкість роботи може регулюватися.

3. Автоматичні. Відрізняються великою зручністю в роботі, проте і ціна на подібні агрегати досить велика. По суті це – робот, що діє за заздалегідь заданою програмою: такий режим особливо зручний для очищення водойм з нескладним рівним дном. В інших випадках, коли дно має складний рельєф, автоматичні пилососи управляються за допомогою системи дистанційного керування. Цей компактний, невеликих розмірів апарат під час роботи повністю занурюється у воду, з-за чого скімера в його конструкції немає. Вартість автоматичних водяних пилососів досить висока.