Стіни

Чавунні ванни тягар чи корисне обладнання

Чавунні ванни тягар чи корисне обладнання Жителі радянських квартир напевно пам'ятають добротні і важкі чавунні ємності, що стояли не одне десятиліття у ванних кімнатах. Та й по нинішній день витіснити їх з квартир сучасними душовими кабінами з пластику не вдалося.

Варто відзначити, що і за кордоном чавунні вироби досі знаходять своїх шанувальників серед людей різної вікової категорії та рівня достатку.

Такий вибір люди роблять неспроста – чавунна ванна яку можна знайти www.santehnika.artisan.ru має ряд цінних переваг. По-перше, вона володіє міцністю і довговічністю, стійкістю до корозії і здатність довго зберігати тепло. Саме в такій ємності можна довго лежати у воді з травами або ароматичною сіллю. По-друге, чавунні ванни досить стійкі. Після установки до стіни і укладанні кахлю впритул до борту, Ви можете бути впевнені, що все залишиться на початкових позиціях, не рушивши ні на сантиметр.

Звичайно, враховуючи, що навіть найлегша чавунна ванна важить 120 кг, мешканці верхніх поверхів побоюються встановлювати її в квартирі. Але для всіх інших перешкод немає. Великий асортимент товарів на ринку дозволяє купити недорого, меблі для ванної кімнати – Нижній Новгород та інші міста переповнені пропозиціями виблискуючих торгових центрів і магазинів поменше. Але при виборі ванни слід бути уважним – емаль повинна бути гладкою і блискучою. Догляд за нею повинен бути дбайливим – падіння важкого предмета та чистка абразивними засобами можуть зіпсувати емаль.

Чавунні ванни тягар чи корисне обладнання
Чавунні ванни тягар чи корисне обладнання

Також недоліком вітчизняних чавунних ванн можна вважати їх традиційну прямокутну форму. Якщо Вам потрібна кругла або трикутна конструкція – вибирайте моделі з акрилу або сталі. Здійснюючи вибір між ванною з чавуну зарубіжного і вітчизняного виробника, покупці приходять в замішання. Російський чавун відрізняється високою якістю, але вироби випускаються громіздкі. Імпортні моделі відрізняються високою якістю емалі, витонченістю і такими зручними доповненнями, як регулювання висоти ніжок, напівавтоматичний злив і ручки. Мінус імпортної ванни – висока вартість. Вибір – за Вами.