Стіни

Опис функцій душових кабінок

Опис функцій душових кабінок Все частіше ванний кімнати замість традиційних ванн оснащують душовими кабінками або боксами, що дозволяє виграти додатковий простір, завдяки компактності цих пристроїв.

Крім найпростіших кабінок з функцією душа, існують також душові бокси, що дозволяють проводити додаткові водні процедури оздоровчого характеру.

В залежності від складності будови, дешевої блок може виконувати наступні додаткові функції:

1. Гідромасаж. Може бути як вертикальним, так і горизонтальним. Останній вид властивий більш дорогим моделям, оснащеним не стандартним піддоном, а гідромасажною ванною. Для подачі води використовується система форсунок, розташованих у стінках під певним кутом: таким чином проводитися регулювання інтенсивності подачі водно-повітряної суміші. Дана процедура придатна для щоденного використання для зняття втоми, покращення тонусу та метаболізму: кровообіг таким чином оптимізується. Також відзначається позитивний впливу гідромасажу на діяльність шлунково-кишкового тракту, зменшення целюліту, завдяки розщепленню підшкірного шару жиру. Однак при наявності окремих недуг слід бути обережним з гідромасажем: особливо це стосується гіпертонії, каменів у нирках, онкології, різних загостреннях хронічних. Що стосується якості даної функції, то слід вибирати моделі з якісною системою фільтрів на форсунках.

2. Турецька лазня. Вбудований парогенератор сприяє встановленню відповідного мікроклімату з температурою повітря +50 +60 градусів і вологістю 100%. Рівномірне розсіювання пара досягається за рахунок спеціального вентилятора.

3. Тропічний душ. Характеризується розбризкуванням найдрібніших крапельок води через спеціальну насадку: таким чином досягається відчуття теплого дощу. Такий спосіб розслабитися особливо корисний перед сном.

4. Аромотерапія. Ця функція дає можливість наповнювати душову кабіну приємними ароматами, що несуть цілющу дію на організм. Для досягнення цього монтується спеціальна ємність з ароматними речовинами, через яку проходять пар і вода.

5. Контрастний душ. Завдяки цій функції з чергуванням температури води зміцнюється нервова система, загартовується організм, відбувається підбадьорення.

Опис функцій душових кабінок

6. Хромотерапія. Через систему світлодіодів проводитися фарбування водних потоків в різні кольори: це справляє оздоровчий вплив на весь організм, зміцнення гормональної системи.

Дорогі душові бокси мають голосову систему управління, що значно спрощує прийняття водних процедур. Також часто в такі кабінку вбудовують радіо, телефони, різну підсвічування, внутрішні дзеркала. Незалежно від дорожнечі будь-душовий бокс має хорошу вентиляцію.