Стіни

Кладка цегли. Основні правила

Кладка цегли. Основні правила Напевно, ви не раз бачили, як будують будинки. Швидше всього, що пильно спостерігали за кладкою цегли. І ось тепер, коли настав ваш черга зводити житловий будинок, ви рветеся в бій.

Але не поспішайте, потрібно як слід вивчити основні правила кладки цегли. Ось зараз, напевно, виникне заперечення - і так всі знаємо, бачили, нічого нас вчити. Однак, як показує практика, на ділі ми допускаємо багато помилок.

В першу чергу, отмеряете все на око, а потрібно з допомогою косинця і будівельного рівня. Ось вам і перше правило, яке потрібно неухильно дотримуватися. Наступне, що потрібно враховувати, коли кладеться kirpich63.ru на який прийнятна, це витрата цементного розчину.

Кладка цегли. Основні правила
Іншими словами, готуйте стільки суміші, яку ви в змозі виробити протягом 3-4 годин. На більше вас не вистачить, прийде втома і захочеться просто відпочити. А за цей час, невитрачений розчин застигне.

Тепер про саму кладці цегли, запам'ятайте, що кути зводять стіни, а не навпаки. Саме тому, складання починайте з них. Поступово, крок за кроком, ви зможете побудувати добротний будинок.

Не забувайте, що стіни вище 7 метрів вимагають перев'язки арматурою. Але якщо ви будуєте заміську нерухомість, то дане попередження не торкнеться. Що стосується деяких тонкощів, то при кладці цегла змочуйте, так він краще тримається у рядном побудові. Розчин намагайтеся робити рідині, щоб потім не доводилося довго і наполегливо розмазувати його по цеглинах кельмою.