Стіни

Регулююча арматура FAR

Регулююча арматура FAR Компанія FAR Rubinetterie S. p.A. майже сорок років займається розробкою і виготовленням супутнього обладнання для систем опалення та водопостачання. Колектори і воздухоотводчики, термо-регулювальні та запірні вентилі, редуктори, манометри, а також інша «дрібнота» досить широко представлені в асортименті підприємства.

Те, що протікає в міських системах водопостачання рідина рясно присмачують хлоркою для знезараження, ні для кого не секрет. Проходячи по трубах, вона вимиває цинк з латунних деталей, що не тільки знижує їх міцність, але і веде до утворення розчину хлористого цинку - токсичного з'єднання, що викликає цілий ряд захворювань. Знаючи про це, виробники FAR використовують для своєї продукції латунь, стійкий до корозії цинку (DZR-латунь). Арматура, виготовлені з цього сплаву, підходить для установки на трубопроводи з питною водою.

Сучасні системи опалення представляють складні інженерні конструкції, уявити які без розподільних пристроїв (колекторів) просто неможливо. Компанія FAR розробила цілу серію таких з вбудованими регулюючими і запірними клапанами. Їх використовують в системах гарячого і холодного водопостачання для розподілу води по контурах (ванна, туалет, раковина і т. д.) та в системах опалення з «павукоподібної» розводкою. Перевага - в можливості перекрити окремий пристрій або опалювальний прилад безпосередньо від колектора, якщо необхідно провести певні дії по догляду за устаткуванням.

Всі вентилі мають зручні ручки, так що використання додаткових інструментів не потрібно. Компактні розміри колекторів дозволяють встановлювати їх в розподільні коробки, вбудовані в стіни житлових приміщень. Крім конструкції виробники приділяють чималу увагу і зовнішньому вигляду своєї продукції. Доказом тому «золоті» і «срібні» клапани та комплектуючі серії Ladyfar для опалювальних систем - призначені для установки на пластикові, металопластикові, мідні і сталеві труби, а ошатний і елегантний зовнішній вигляд пояснюється ретельної шліфуванням корпусу з подальшим хромуванням, никелированием або покриттям білою емаллю.

Якщо вам потрібна якісна і недорога обрізна дошка третій сорт замовити в короткі строки їх можна doskov.ru doskov.ru